Andris Začs

Programmētājs

Programmēšanas poliglots. Programmē vairākās valodās un uzskata, ka draugiem.lv atradis savu vietu zem saules, jo tieši te var izmantot visas savas zināšanas. Pozitīvākais tēls draugiem.lv, kas brīvajā laikā pārvēršas par tumšo bruņinieku un zāģē ar savu smagā metāla grupu Ocularis Infernum.

Agnese Runče

Vecākā reklāmas projektu vadītāja

Ziniet dziesmu par visskaistāko meitiņu? Tā ir par Agnesi. Oficiāli. Mūsu reklāmas klientiem ir ļoti paveicies un mums, protams, arī. Nepadomājiet, ka viņa ir kā princese uz zirņa – nebūt, noskriet mazo maratonu vai pagatavot ko īpašu, Agnese var tikpat viegli kā vadīt lielus reklāmas projektus.

Baiba Krūze

Administratore

Ja pie jūsu galda pienāk Baiba, ziniet – ieradies draugiem.lv lietotāju oficiālais pārstāvis. Ja portālā kāds nejūtas laimīgs, atbildīgo gaida pipari. Tomēr nepadomājiet, ka Baiba prot tikai bārties. Kad viņa smejas, līdzi rauj viss birojs – visu laiku gardākie smiekli pieder tieši viņai. Fano par latviešu mūziku un savu mazo meitiņu – Reičelu.

Alvis Rozenbergs

Mākslinieks

Patīk pucēties pašam un sapucēt vidi, kurā uzturas – arī draugiem.lv. Visas smukās ādiņas, puķes, cakas, uzzīmētie un vēl plānotie smaidiņi ir Alvja darbs. Domā un realizē arī dažādas biroja interjera idejas, fotografē un visos citos iespējamajos veidos rada smukas lietas.

Marrtins Pikksens

Programmētājs

Mārtiņa biogrāfijā ir fakts, kuru noteikti vēl pieminēs, suminot viņu kādā no zelta vai dimanta jubilejām. Viņš ir pirmais draugiem.lv programmētājs. Šobrīd palīdz būvēt perkamkopa.lv. Arī tur pirmais, starp citu. Pēc darba - sportiņš un ceļošana ar ģimeni.

Agris Tamanis

Valdes loceklis

Interjera un digitālie risinājumi ir Agra vizītkarte. Tieši viņa aizraušanās ar tehnoloģijām un izveidotā komanda, palīdzēja tapt draugiem.lv, bet interese par interjeru, mūsu birojam kļūt par vienu no mājīgākajiem Latvijā.

Reinis

Programmētājs

Viens no vaļiem, uz kuriem balstās draugiem.lv. "Roze teica" ir dzelžains arguments jebkurā diskusijā, ja runa ir par draugiem.lv sistēmas darbību un ne tikai to. Pie Rozes vērsties tikai ar svarīgiem jautājumiem vai arī, ja ir vēlme parunāties par japāņu animāciju, jeb anime.

Lauris Liberts

Valdes loceklis

Ja jums pa rokai ir Lauris, jums nevajag google. Cilvēks, kas dzīvo internetā un 24 stundas diennaktī kaļ jaunus plānus. Paralēli tam mīl uzsist zilumus braucot ar krosa motociklu vai noķert vēju, sērfojot. Un vēl - viņš izdomāja draugiem.lv.

Zane

Administrators

Zanītes dzīve ir vienas vienīgas kļūdas. Katru dienu simtiem kļūdu ziņojumu un atziņa, ka 99.9% no tām nav mūsējās. Tātad atliek vien palīdzēt cilvēkiem. Tas viņai lieliski padodas jau kopš draugiem.lv pirmsākumiem. No ikdienas stresa mīl paslēpties vecāku lauku mājā un pastaigājoties mežā sēņu laikā.

Kaspars Lucāns

Saimniecības daļas vadītājs

Kaspara darbs ir kā tiesnesim hokeja laukumā - jo nepamanāmāks, jo labāk. Ja viss birojā ir kārtībā, ja visi auto ripo un visiem viss ir labi, ziniet – tas tāpēc, ka uz saimniecību vada īsts saimnieks. Domājiet, ka ir viegli būt nemanāmam, uzraugot tik lielu saimniecību? Kaspars var. Nemīl ziemu. Jo auksts.

Sabīne

Reklāmas projektu vadītāja

Sabīne pret sevi ir kritiska – vienmēr var labāk, savukārt klienti un kolēģi izbauda viņas pozitīvo attieksmi un gaišo skatu uz dzīvi. Darbs reklāmā ir kā radīts Sabīnei – dinamika, cilvēki, idejas, rezultāts. Šeit viņa jūtas kā zivs ūdenī. Starp citu, tieši zivis, gluži tāpat kā augļi un marinētas sēnītes ir viņas iemīļotā ēdienkarte.

Sintija Pētersone

Sadaļas Šodien projektu vadītāja

Meklējiet Sintiju tur, kur līst ķiršu lietus. Īpašās pazīmes – tautastērpā, klausās latviešu folkloru, mīl visus, kas runā tiešu runu, bet neuzspiež savu viedokli. Pasaule ir burvīga savā dažādībā, tāpat kā viņas vadītā sadaļa - Šodien. Sapņi piepildās, tāpēc viņa strādā draugiem.lv.

Baiba

Galvenā grāmatvede

Ja jums šķiet, ka grāmatvedība ir garlaicīga nodarbošanās, jūs neesat dzirdējuši kā Baiba runā par savu profesiju... Tie, kam paveicies vairāk, klausās atvērtām mutēm un ausīm. Možu garu viņai palīdz uzturēt ceļojumi, braukšana ar velosipēdu un peldēšana.

Jānis Akmentiņš

Projektu vadītājs

Jānis ir profesionāls programmētājs, kurš sevi pārprogrammējis par projektu vadītāju. Pielicis roku praktiski visām draugiem.lv sadaļām un iegūtās zināšanas izmanto jauna izaicinājuma realizēšanai. Brīvajā laikā Jānis mīl uzspēlēt hokeju. Ēd visu, kas nav zupa. Ne tāpēc, ka tās negaršo, vienkārši nav izveidojušās attiecības...

Liene Grenevica

Direktore

Uz priekšu vai uz augšu, tikai ne uz vietas! Lienei patīk, ja viss notiek un attīstās. Iespējams, Tev noderēs kāds no viņas ieteikumiem – negrēko ar vārdiem, neuztver neko personiski un neveido priekšstatus. Ja vēlies pacienāt ar vakariņām – uzkodas un vīns būs īstā izvēle. Ņem vērā – nekādas klimpas un uzpūteņi – tos Liene nemīl.

Ineta

Grāmatvede

Ineta ir grāmatvede, jo tas ir viens no darbiem, kas viņai padodas. Vēl viņa prot organizēt, komunicēt un ar smaidu risināt problēmas, kas šķiet neatrisināmas. Svarīga ir harmonija lietās un cilvēkos, nemīl skaudību un augstprātību. Esi pats un Tu Inetai iepatiksies, ja iedomājies tēlot to, kas neesi, labāk pat nemēģini...

Jānis Palkavnieks

Runasvīrs un sabiedrisko attiecību vadītājs

Jānis nav no tiem palkavniekiem, kam neviens neraksta. Viņam raksta, viņš raksta, stāsta un, ja vajag, var arī parādīt. Tāds darbs – stāstīt par draugiem.lv un rādīt, ko esam paveikuši. Ja saviesīgā pasākumā izdzirdēsi – Pilnīgi viens..., tas nenozīmē, ka uzstājas Instrumenti, Jānim vienkārši patīk uzdziedāt.

Sintija

Personāla speciāliste/lietvede

Ja draugiem.lv būtu liels rakstāmgalds, uz tā valdītu izcila kārtība, jo par dokumentu kārtību rūpējas Sintija. Viņai patīk, ja cilvēki domā pirms runā, nevis otrādi. Garšo rupjmaize ar medu, kafija ar pienu un ogas ar vēl vairāk ogu. Atteiksies tikai no nēģiem, jo tie neuzrunā – tik ļoti, ka viņa pat nezina, cik tie patiesībā gardi.

Rihards Ščeredins

Mobilo aplikāciju vadītājs

Cilvēks – ūdenszāle. Dzīve ir kustība – turklāt vairākos virzienos vienlaikus. Tieši tāpēc Rihards no programmētāja pārkvalificējās par projektu vadītāju – tā ir iespēja vienlaikus piedalīties daudzos un dažādos projektos. Ričam ir viedoklis un viņš ir gatavs to aizstāvēt, vienlaikus sadzirdot arī citus. Vērtīga īpašība.

Artūrs Vanags

Dizaineris

Viss, kam pieskaras mākslinieks, pārtop mākslā. Artūram patīk radīt vizualizēt idejas un tām piešķirt savu skatījumu. Necieš paviršību, augstu vērtē rūpību un pašatdevi. Ideāls ēdiens būtu - meža gaļas suši, kas apvienotu abus Artūra iecienītos ēdienus. Negaršo olīvas. Meklē savu – īpašo talantu, kas ļautu izpausties vēl radošāk.

Liāna Conley

Reklāmas nodaļas vadītāja

Darījumu cilvēks – veiksmīgi veidota sadarbība ar klientiem un kolēģiem sniedz patiesu gandarījumu. Uzskata, ka tad, ja esi nogājis tiktāl, ka vairs nevari paiet, tu esi nogājis vien pusi ceļa. Labprāt iedzer pudeli alus, garšo skābeņu zupa, bet noraidoši skatās uz siļķēm kažokos.

Oskars Pētermanis

Programmētājs

Oskars studēja, studēja, tad iedvesmas brīdī izdomāja, ka pienācis laiks likt zināšanas lietā un atnāca uz draugiem.lv. Kur rodas iedvesma viņš vēl nav noskaidrojis, bet noteikti izpētīs – tikpat pamatīgi kā katru veicamo darba uzdevumu. Oskara vērtību skalas augšgalā ir godīgums un uzticība, bet meliem un augstprātībai tajā nav vietas.

Juta Irbe

Programmētāja

Juta ieies draugiem.lv vēsturē kā pirmā meitene – programmētāja. Būs vēl citas, bet pirmā vieta ir aizņemta uz visiem laikiem. Ar programmēšanu viņai ir mūža mīlestība, bet cilvēkos patīk īpatnības un... viņu kaķi. Garšo viss, vēlams ar krējumu un asajiem pipariem.

Jānis Burvis

Programmētājs

Jānis uz darbu nāk ne vien strādāt, bet arī katru dienu iemācīties ko jaunu un tas viņam patiešām izdodas, par ko liecina aizvien sarežģītāki uzdevumi un kolēģu atzinība par paveikto. Jāni vienmēr var pacienāt ar saldējumu – neatteiksies, bet sīpolus gan labāk nē. Patīk godīgi, bet nepatīk bezkaunīgi tipi.

Rinalds

Programmētājs

Rinaldam darbā patīk process. Procesā patīk progress. Un tā katru dienu. Procesi, kas patīk cilvēkos – labi joki un atklātība. Nemīl cilvēkus, kas īgņojas un ēdienus, kas neizskatās labi. Ēdienā vēlama gaļa. Jūs jau sapratāt – tai jāizskatās labi.

Santa

Grupas personāla vadītāja

Uzņēmumā, kas nepārtraukti aug, kadri izšķir visu. Santas darbs ir atrast labākos no labākajiem. Lai to darītu arī viņai pašai jābūt vislabākajai. Vēl viņa skrien. Ne gluži kā Forests Gamps, kurš vienkārši skrēja, viņa to dara mērķtiecīgi un ar jēgu. Ja kādreiz skriesi maratonu, iespējams, jūs satiksieties.

Armands Baurovskis

Programmētājs

Armandam patīk itāliešu virtuve, bet nepatīk jūras veltes, patīk meklēt dažādus risinājumus vienai problēmai, bet nepatīk cilvēki, kas bieži maina viedokli... Pretrunīga personība, jūs teiksiet? Vienā ziņā gan nekādu pretrunu nav – viņš ir mobilo tehnoloģiju fans, kas ar aizrautību seko jaunākajām nozares tendencēm ar atbilstošu profesiju - iOS programmētājs.

Olafs

Projektu vadītājs

Ja cilvēks ir tas, ko viņš ēd, tad Olafs ir īsts saldumiņš – viņam garšo viss saldais, izņemot lakricas konfektes. Projektu vadībā viņam patīk darbs ar aizrautīgiem un radošiem cilvēkiem. Darbam jābūt kā konfektei – tam jābūt garšīgam un jāsagādā prieku. Cilvēkos augstu vērtē atklātību, nemīl liekulību.

Lauris Eidmanis

Programmētājs

Lauris ir klusākais no mūsu programmētājiem, bet tikai verbāli - kodā viņš ir daiļrunīgs visās valodās. Viņam netīk pļāpīgi cilvēki - ar muldētājiem grūti iet izlūkos. Bērnībā Lauris gribēja kļūt par zemessargu, un varbūt pat žēl, ka nekļuva, jo aiz viņa platās muguras varētu paslēpties ne viena vien latvju daiļava. Sevišķi jau tās, kuras prot pagatavot garšīgu plovu.

Mārtiņš Andersons

Programmētājs

Mārtiņš rūpējas par to, lai draugiem.lv būtu ērti lietot visās viedierīcēs un mobilajos telefonos. Tas nebūt nav viegls darbiņš, jo vienmēr jābūt nomodā un jāseko jaunumiem - varbūt tieši tāpēc vienīgais, no kā viņš baidās, ir rāmas un klusas vecumdienas. Mārtiņam patīk tieši tāda ikdiena kā viņa iecienītie piparotie kebabi un humors - ar asumiņu.