Andris

Programmētājs

Programmēšanas poliglots. Programmē vairākās valodās un uzskata, ka draugiem.lv atradis savu vietu zem saules, jo tieši te var izmantot visas savas zināšanas. Pozitīvākais tēls draugiem.lv, kas brīvajā laikā pārvēršas par tumšo bruņinieku un zāģē ar savu smagā metāla grupu Ocularis Infernum.

Baiba

Administratore

Ja pie jūsu galda pienāk Baiba, ziniet – ieradies draugiem.lv lietotāju oficiālais pārstāvis. Ja portālā kāds nejūtas laimīgs, atbildīgo gaida pipari. Tomēr nepadomājiet, ka Baiba prot tikai bārties. Kad viņa smejas, līdzi rauj viss birojs – Baibai ir visu laiku gardākie smiekli. Fano par latviešu mūziku un savām foršajām meitiņām – Reičelu un Emīliju.

Agris

Valdes loceklis

Interjera un digitālie risinājumi ir Agra vizītkarte. Tieši viņa aizraušanās ar tehnoloģijām un izveidotā komanda palīdzēja tapt draugiem.lv, bet interese par interjeru - mūsu birojam kļūt par vienu no modernākajiem un mājīgākajiem Latvijā.

Reinis

Programmētājs

Viens no vaļiem, uz kuriem balstās draugiem.lv. "Roze teica" ir dzelžains arguments jebkurā diskusijā, ja runa ir par draugiem.lv sistēmas darbību un ne tikai to. Pie Rozes vērsties tikai ar svarīgiem jautājumiem vai arī, ja ir vēlme parunāties par japāņu animāciju jeb anime.

Lauris

Valdes loceklis

Ja jums pa rokai ir Lauris, jums nevajag Google. Cilvēks, kas dzīvo internetā un 24 stundas diennaktī kaļ jaunus plānus. Paralēli tam mīl uzsist zilumus, braucot ar krosa motociklu, vai noķert vēju sērfojot. Un vēl - viņš izdomāja draugiem.lv.

Zane

Administrators

Zane ir kopā ar draugiem.lv jau no pašiem portāla pirmsākumiem - ne velti darbā viņas segvārds ir Pacietība. Cilvēks, kurš ne tikai zina, kas un kā ir jādara, bet arī nebaidās uzņemties iniciatīvu. Veca dvēsele, kas enerģiju smeļas dabā, bet iedvesmu gūst, sekojot rituāliem kā ikdienā, tā gada ritējumā.

Sabīne

Reklāmas projektu vadītāja

Sabīne pret sevi ir kritiska – vienmēr var labāk, savukārt klienti un kolēģi izbauda viņas pozitīvo attieksmi un gaišo skatu uz dzīvi. Darbs reklāmā ir kā radīts Sabīnei – dinamika, cilvēki, idejas, rezultāts. Šeit viņa jūtas kā zivs ūdenī. Starp citu, tieši zivis, gluži tāpat kā augļi un marinētas sēnītes, ir viņas iemīļotā ēdienkarte.

Sintija

Digitālo projektu vadītāja

Sintija ir diplomēta filosofe, kas tic, ka cilvēks var strādāt jebkur, kur ir laimīgs. Īpašas pazīmes – tautastērpā, ar etnogrāfisko koklīti padusē un mīl visus, kas runā tiešu runu, bet necenšas uzspiest savu viedokli citiem. Labi jūtas sakārtotā vidē, tāpēc ap sevi pulcē skaistas lietas, saturīgas sarunas un foršus cilvēkus.

Liene

Direktore

Uz priekšu vai uz augšu, tikai ne uz vietas! Lienei patīk, ja viss notiek un attīstās. Iespējams, Tev noderēs kāds no viņas ieteikumiem – negrēko ar vārdiem, neuztver neko personiski un neveido priekšstatus. Ja vēlies pacienāt ar vakariņām – uzkodas un vīns būs īstā izvēle. Ņem vērā – nekādas klimpas un uzpūteņi, jo tos Liene nemīl.

Oskars

Programmētājs

Oskars studēja, studēja, tad iedvesmas brīdī izdomāja, ka pienācis laiks likt zināšanas lietā, un atnāca uz draugiem.lv. Kur rodas iedvesma, viņš vēl nav noskaidrojis, bet noteikti izpētīs – tikpat pamatīgi kā katru veicamo darba uzdevumu. Oskara vērtību skalas augšgalā ir godīgums un uzticība, bet meliem un augstprātībai tajā nav vietas.

Juta

Programmētāja

Juta ieies draugiem.lv vēsturē kā pirmā meitene – programmētāja. Būs vēl citas, bet pirmā vieta ir aizņemta uz visiem laikiem. Ar programmēšanu viņai ir mūža mīlestība, bet cilvēkos patīk īpatnības un... viņu kaķi. Garšo viss, vēlams ar krējumu un asajiem pipariem.

Jānis

Programmētājs

Jānis uz darbu nāk ne vien strādāt, bet arī katru dienu iemācīties ko jaunu, un tas viņam patiešām izdodas, par ko liecina aizvien sarežģītāki uzdevumi un kolēģu atzinība par paveikto. Jāni vienmēr var pacienāt ar saldējumu – neatteiksies, bet sīpolus gan labāk nē. Patīk godīgi, bet nepatīk bezkaunīgi tipi.

Lauris

Programmētājs

Lauris ir klusākais no mūsu programmētājiem, bet tikai verbāli - kodā viņš ir daiļrunīgs visās valodās. Viņam netīk pļāpīgi cilvēki - ar muldētājiem grūti iet izlūkos. Bērnībā Lauris gribēja kļūt par zemessargu, un varbūt pat žēl, ka nekļuva, jo aiz viņa platās muguras varētu paslēpties ne viena vien latvju daiļava. Sevišķi jau tās, kuras prot pagatavot garšīgu plovu.