Laima Lībere

Atbalsta projektu vadītāja

Draudzīgo projektu vadītāja – palīdz visiem, kam vajadzīga draugiem.lv palīdzība, rūpējas par svētku un citām īpašajām draugiem.lv akcijām. Ar smaidu kausē ledu. Brīvajā laikā zīmē, lasa grāmatas un fano par zirgiem.

Andris Začs

Programmētājs

Programmēšanas poliglots. Programmē vairākās valodās un uzskata, ka draugiem.lv atradis savu vietu zem saules, jo tieši te var izmantot visas savas zināšanas. Pozitīvākais tēls draugiem.lv, kas brīvajā laikā pārvēršas par tumšo bruņinieku un zāģē ar savu smagā metāla grupu Ocularis Infernum.

Andis Bankovičs

C programmētājs

VDL, jeb Vecais Dumais Lācis, jeb C programmēšanas guru. Tieši viņš rūpējas, lai draugi būtu draugi, lai viņiem būtu draugu draugi un visām citām portāla pamata funkcijām. Brīvajā laikā audzina meitu un niekojas ar sarežģītām datorspēlēm.

Agnese Runče

Vecākā reklāmas projektu vadītāja

Ziniet dziesmu par visskaistāko meitiņu? Tā ir par Agnesi. Oficiāli. Mūsu reklāmas klientiem ir ļoti paveicies un mums, protams, arī. Nepadomājiet, ka viņa ir kā princese uz zirņa – nebūt, noskriet mazo maratonu vai pagatavot ko īpašu, Agnese var tikpat viegli kā vadīt lielus reklāmas projektus.

Dāvis Siksnāns

Projektu vadītājs

Dāvis draugiem.lv iekšējā balsojumā saņēma atzinību kā globāli domājošs darbinieks. Tam pamatā ir studijas ASV , plašs kontaktu loks un zināšanas par Interneta procesiem pasaulē. Šobrīd viņš vada projektus, kas vērsti uz ārvalstu tirgu iekarošanu un droši plunčājas globālajos ūdeņos.

Baiba Krūze

Administratore

Ja pie jūsu galda pienāk Baiba, ziniet – ieradies draugiem.lv lietotāju oficiālais pārstāvis. Ja portālā kāds nejūtas laimīgs, atbildīgo gaida pipari. Tomēr nepadomājiet, ka Baiba prot tikai bārties. Kad viņa smejas, līdzi rauj viss birojs – visu laiku gardākie smiekli pieder tieši viņai. Fano par latviešu mūziku un savu mazo meitiņu – Reičelu.

Guntars Meluškāns

Radošais direktors

Domā domas un raksta tekstus. Tieši šobrīd raksta tieši šo tekstu un domā, ko rakstīt par visiem pārējiem. Laimīgs cilvēks. Tēvs, vīrs, dēls, draugs, kolēģis... Tā teikt – pilns spektrs. Nemīl snobus, sīkumainību, alkatību un burkānu zirnīšu sautējumu.

Ilze

Auklīte

Runā, ka esot bijis tā, ka mums vēl nav Ilzītes. Tas šobrīd šķiet neticami. Ilzīte ir auklīte, mamma, dakteris un labākais draugs vienā personā. Ziemā ingvera tēja ar citroniem, vasarā atspirdzinoši dzērieni ar ledu līdz krūzes malām – tīrība, kārtība un pasaulē mājīgākais birojs ir Ilzītes roku un sirds darbs.

Alvis Rozenbergs

Mākslinieks

Patīk pucēties pašam un sapucēt vidi, kurā uzturas – arī draugiem.lv. Visas smukās ādiņas, puķes, cakas, uzzīmētie un vēl plānotie smaidiņi ir Alvja darbs. Domā un realizē arī dažādas biroja interjera idejas, fotografē un visos citos iespējamajos veidos rada smukas lietas.

Mārtiņš

Programmētājs

Vienīgais programmētājs pasaulē, kas darba uzdevumu izpilda ātrāk, nekā tas uzdots. Patīk ķimerēties ap Android aplikācijām, pagatavot romantiskas vakariņas meitenei un bļitkot. Nemīl kafiju ar cukuru, laikam jau pārāk salda dzīve...

Marrtins Pikksens

Programmētājs

Mārtiņa biogrāfijā ir fakts, kuru noteikti vēl pieminēs, suminot viņu kādā no zelta vai dimanta jubilejām. Viņš ir pirmais draugiem.lv programmētājs. Šobrīd palīdz būvēt perkamkopa.lv. Arī tur pirmais, starp citu. Pēc darba - sportiņš un ceļošana ar ģimeni.

Zane

Grāmatvede

Visu dara no sirds - tātad sirds cilvēks. Sarežģītajā ciparu pasaulē peld viegli un eleganti kā zelta zivtiņa akvārijā. Iemīlējusies kalnos un izmanto katru iespēju tos apciemot. Zanei ir noslēpums. Necentieties to uzzināt, jo nekaunību viņa nemīl tikpat ļoti kā liekulību un muļķību.

Ingus Rūķis

Projektu vadītājs

Zina visu. Izveidojis draugiem.lv lapas, vismaz ar padomu piedalījies praktiski visu draugiem.lv sadaļu veidošanā. Paralēli programmēšanai vada lielākos projektus, arī jaunās versijas tapšanu. Divu rūķu, jeb dvīņu puiku tēvs. Mīl aktīvi atpūsties. Ja sūta jūs dillēs, uzmanieties – Ingus nemīl dilles.

Agris Tamanis

Valdes loceklis

Interjera un digitālie risinājumi ir Agra vizītkarte. Tieši viņa aizraušanās ar tehnoloģijām un izveidotā komanda, palīdzēja tapt draugiem.lv, bet interese par interjeru, mūsu birojam kļūt par vienu no mājīgākajiem Latvijā.

Reinis

Programmētājs

Viens no vaļiem, uz kuriem balstās draugiem.lv. "Roze teica" ir dzelžains arguments jebkurā diskusijā, ja runa ir par draugiem.lv sistēmas darbību un ne tikai to. Pie Rozes vērsties tikai ar svarīgiem jautājumiem vai arī, ja ir vēlme parunāties par japāņu animāciju, jeb anime.

Lauris Liberts

Valdes loceklis

Ja jums pa rokai ir Lauris, jums nevajag google. Cilvēks, kas dzīvo internetā un 24 stundas diennaktī kaļ jaunus plānus. Paralēli tam mīl uzsist zilumus braucot ar krosa motociklu vai noķert vēju, sērfojot. Un vēl - viņš izdomāja draugiem.lv.

Santa

Personāla un klientu attiecību vadītāja

Santa draugiem.lv ieradusies misijā – izveidot draugiem.lv labāko klientu servisu Latvijā. Izmantojamie ieroči – smaids, pacietība un vēl viena pacietība. Santa sirgst ar grāmatu slimību smagā formā. Kamēr ceļojumos visi visu jau redzējuši, viņa vēl nav izgājusi no pirmā grāmatu veikala. Nemīl melus.

Raivis Gelsbergs

Programmētājs

Pa dienu reklāmas projektu programmēšana, pa vakariem pokers un iespējami smagas mūzikas klausīšanās – tāda ir Raivja dubultā dzīve. Starp citu, viņš ir vienīgais, kas uz ziemas vidū uzdoto jautājumu – ko tu visvairāk nemīli, atbildēja – karstumu. Uzdrošinamies secināt, ka Raivis mīl aukstumu.

zane

Administrators

Zanītes dzīve ir vienas vienīgas kļūdas. Katru dienu simtiem kļūdu ziņojumu un atziņa, ka 99.9% no tām nav mūsējās. Tātad atliek vien palīdzēt cilvēkiem. Tas viņai lieliski padodas jau kopš draugiem.lv pirmsākumiem. No ikdienas stresa mīl paslēpties vecāku lauku mājā un pastaigājoties mežā sēņu laikā.

Juris

Pētījumu projektu vadītājs

Aptaujas, pētījumi, analīze... Kamēr tautas skaitītāji cenšas saprast, kas un kāpēc dzīvo Latvijā, Juris visu jau zina. Juris ir sapratis, ka pēc garas dienas informācijas un ciparu pasaulē, labākais veids kā izvēdināt galvu ir uzspēlēt futbolu vai basketbolu labā kompānijā.

Kaspars

Saimniecības daļas vadītājs

Kaspara darbs ir kā tiesnesim hokeja laukumā - jo nepamanāmāks, jo labāk. Ja viss birojā ir kārtībā, ja visi auto ripo un visiem viss ir labi, ziniet – tas tāpēc, ka uz saimniecību vada īsts saimnieks. Domājiet, ka ir viegli būt nemanāmam, uzraugot tik lielu saimniecību? Kaspars var. Nemīl ziemu. Jo auksts.

Agris

Administrators

Pozitīvisma skalā no 1 līdz 100, Agrītis atrodas uz 102. iedaļas. Dzīvespriecīgs, atvērts un draudzīgs. Visu laiku rūpējies par sms problēmu novēršanu, nu jau ar paplašinātu darba lauku piedalās Latvijas labākā klientu servisa veidošanā. Pēc darba – sports, aktīvā atpūta un nerātnības.

Sabīne

Reklāmas projektu vadītāja

Sabīne pret sevi ir kritiska – vienmēr var labāk, savukārt klienti un kolēģi izbauda viņas pozitīvo attieksmi un gaišo skatu uz dzīvi. Darbs reklāmā ir kā radīts Sabīnei – dinamika, cilvēki, idejas, rezultāts. Šeit viņa jūtas kā zivs ūdenī. Starp citu, tieši zivis, gluži tāpat kā augļi un marinētas sēnītes ir viņas iemīļotā ēdienkarte.

Ivars Buševics

Serveru administrators

Ja draugiem.lv serverus saliktu vienā rindā, tad tās galā Ivaru būtu pavisam grūti ieraudzīt, tik gara būtu šī rinda. Vai tas mūs biedē? Nebūt, ir taču Ivars, kas visas kastītes aprūpē un apčubina, lai tās jūtas labi un strādā godam. Birokrāti, ņemiet vērā – Ivars ļoti nemīl birokrātus.

Baiba

Galvenā grāmatvede

Ja jums šķiet, ka grāmatvedība ir garlaicīga nodarbošanās, jūs neesat dzirdējuši kā Baiba runā par savu profesiju... Tie, kam paveicies vairāk, klausās atvērtām mutēm un ausīm. Možu garu viņai palīdz uzturēt ceļojumi, braukšana ar velosipēdu un peldēšana.

Jānis Akmentiņš

Programmētājs

Dziļais ūdens. Raksturo sevi kā smaidīgu un mierīgu, tomēr kādreiz var arī mazliet padauzīties. Jānis piedalās misijā Universālais kareivis 2 un ir šīs misijas galvenais dalībnieks. Misijas mērķis – programmētājs, kas zina visu par visu, kas saprogrammēts draugiem.lv. TAS līmenis, ziniet...

Liene Grenevica

Direktore

Uz priekšu vai uz augšu, tikai ne uz vietas! Lienei patīk, ja viss notiek un attīstās. Iespējams, Tev noderēs kāds no viņas ieteikumiem – negrēko ar vārdiem, neuztver neko personiski un neveido priekšstatus. Ja vēlies pacienāt ar vakariņām – uzkodas un vīns būs īstā izvēle. Ņem vērā – nekādas klimpas un uzpūteņi – tos Liene nemīl.

Ilze

Administrators

Nemodiniet Ilzi agri no rīta, viņai patīk gulēt... Bet, kad Ilze pamostas un atnāk uz darbu, viņa ir viens no draugiem.lv administratoriem un palīdz mums visiem portālā justies labāk. Kur smelties iedvesmu tik svarīgam darbam? Pastaigās gar jūru jebkurā gadalaikā.

Ineta

Grāmatvede

Ineta ir grāmatvede, jo tas ir viens no darbiem, kas viņai padodas. Vēl viņa prot organizēt, komunicēt un ar smaidu risināt problēmas, kas šķiet neatrisināmas. Svarīga ir harmonija lietās un cilvēkos, nemīl skaudību un augstprātību. Esi pats un Tu Inetai iepatiksies, ja iedomājies tēlot to, kas neesi, labāk pat nemēģini...

Jānis Palkavnieks

Runasvīrs un sabiedrisko attiecību vadītājs

Jānis nav no tiem palkavniekiem, kam neviens neraksta. Viņam raksta, viņš raksta, stāsta un, ja vajag, var arī parādīt. Tāds darbs – stāstīt par draugiem.lv un rādīt, ko esam paveikuši. Ja saviesīgā pasākumā izdzirdēsi – Pilnīgi viens..., tas nenozīmē, ka uzstājas Instrumenti, Jānim vienkārši patīk uzdziedāt.

Sanda

Finanšu un kontroles direktore

Holivudas sapnis – skaista un gudra, tātad bīstama. Savējie nebaidās, savējie ir priecīgi, jo Sanda ne vien zina katra cipara vietu un nozīmi, bet līdzīgi kā puķēm, savā dārzā, ir iemācījusi paklausīgi augt lielākiem. Nemīl egocentriskus tipus, mīl smieklu pilnus vakarus ar draugiem un itāļu virtuvi.

Sintija

Personāla speciāliste/lietvede

Sintijas misija ir dāvāt un vairot mīlestību. Visvairāk to no viņas saņem brāļa bērni. Tas tomēr nepasargā no pasaules skumjām, kas reizēm pārņem. Ar tām Sintija nedalās, bet izbauda vientulīgās pastaigās un kliedē krāsojot mandalas. Sintijai patīk lieli suņi un vakaros aizmigt ar grāmatu rokās.

Klinta Teilāne

Reklāmas projektu vadītāja

Klintai patīk kaķi, kas staigā, kur pašiem patīk, savukārt Klinta staigā tur, kur nepieciešams cītīgi padarīta darba rezultāts. Darbs, kas uzticēts, tiks padarīts pēc vislabākās sirdsapziņas, lai vakarā mierīgu sirdi varētu baudīt koncertu vai kino. Klinta tic, ka labie darbi atmaksājas un nav šaubu, ka tā arī ir.

Rihards Ščeredins

Programmētājs

Rihards ir spilgts apliecinājums tam, ka programmētāji velti nav iekļauti radošo profesiju sarakstā. Viņa dzīves veids ir mūzika, māksla un mode. Šobrīd strādā pie portāla pamatlietām. Uzskata, ka cilvēkam jābūt ar atvērtu prātu un sirdi, vienmēr gatavam aizstāvēt savu viedokli.

Artūrs Vanags

Dizaineris

Viss, kam pieskaras mākslinieks, pārtop mākslā. Artūram patīk radīt vizualizēt idejas un tām piešķirt savu skatījumu. Necieš paviršību, augstu vērtē rūpību un pašatdevi. Ideāls ēdiens būtu - meža gaļas suši, kas apvienotu abus Artūra iecienītos ēdienus. Negaršo olīvas. Meklē savu – īpašo talantu, kas ļautu izpausties vēl radošāk.

Liāna

Reklāmas nodaļas vadītāja

Darījumu cilvēks – veiksmīgi veidota sadarbība ar klientiem un kolēģiem sniedz patiesu gandarījumu. Uzskata, ka tad, ja esi nogājis tiktāl, ka vairs nevari paiet, tu esi nogājis vien pusi ceļa. Labprāt iedzer pudeli alus, garšo skābeņu zupa, bet noraidoši skatās uz siļķēm kažokos.

Oskars

Programmētājs

Oskars studēja, studēja, tad iedvesmas brīdī izdomāja, ka pienācis laiks likt zināšanas lietā un atnāca uz draugiem.lv. Kur rodas iedvesma viņš vēl nav noskaidrojis, bet noteikti izpētīs – tikpat pamatīgi kā katru veicamo darba uzdevumu. Oskara vērtību skalas augšgalā ir godīgums un uzticība, bet meliem un augstprātībai tajā nav vietas.

Mārtiņš Briedis

Programmētājs

Lai piepildītu sapni par sapņu darbu, vajag tikai atnākt un pieteikties. Tā Mārtiņš arī izdarīja. Tas ir tieši tik vienkārši, ja tavas zināšanas un prasmes ir atbilstošas, lai programmētu draugiem.lv. Mārtiņš prot novērtēt labu joku, labprāt mielojas ar maizes zupu, bet nemīl iedomīgus tipus un speķi. Iedvesmu smeļas dabā, īpaši saullēktā.

Zane Bārtniece!

Reklāmas projektu vadītāja

Zane ir kārumniece – par to viņas mājā liecina saldumu kaste, kas allaž pilna ar našķiem, optimiste, jo iedvesmojas no visa, kas spēj iedvesmot, aktīviste, jo brīvo laiku pavada aktīvi sportojot vai izklaidējoties... Viņa ir vienkārši labs cilvēks, jo rūpējas par patversmes dzīvniekiem un laba reklāmas pārdevēja, jo mīl savu darbu.

Juta Brice

Programmētāja

Juta ieies draugiem.lv vēsturē kā pirmā meitene – programmētāja. Būs vēl citas, bet pirmā vieta ir aizņemta uz visiem laikiem. Ar programmēšanu viņai ir mūža mīlestība, bet cilvēkos patīk īpatnības un... viņu kaķi. Garšo viss, vēlams ar krējumu un asajiem pipariem.

Madara

Projektu vadītāja

Cilvēks – enerģija. Ja mērķis ir nosprausts, tas tiks sasniegts, jo visgaršīgākais ir gandarījums par labu rezultātu. Garšo arī mammas ķirbju pīrāgs, bet gaļai – stingrs nē. Svarīgākie atslēgas vārdi, lai iepatiktos Madarai ir – cieņa, tolerance, mīlestība, ģimene un saprāts. Starp citu, Madara prot skaldīt malku.

Krišjānis

Dizaineris

Diplomēts gleznotājs, kurš rada mākslu datorā. Krišjānim piemīt unikāla spēja apvienot ātrumu un precizitāti. Tajā pat laikā viņš ir gatavs diskusijai par paveikto, un augstu vērtē citu objektīvu skatījumu uz paveikto. Garšo ķirši, arbūzi, pastas un karbonāde. Vasarā peld, ziemā uzrauj hoķīti. Ģimenes cilvēks.