ELVI veikali

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 148

Pievienojies ELVI komandai

SIA Linde pārtika vajadzīgi darbinieki:

Olaine, Zeiferta 7 - pārdevēji - kasieri;

Ventspils, Celtnieku 3 - pārdevēji - kasieri;

Ogre, Mālkalnes pr.3 un Druvas ielā 5 - pārdevēji - kasieri;

Jelgavā, Svētes 9 - pārdevēji - kasieri, produkciajs pieņēmējs (krāvējs);

Rīga, Vaidavas ielā - pārdevēji - kasieri.

CV sūtīt: inga.smilsu@elvi.lv.


Siguldā - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Vidus ielā 1, Siguldā.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: vidus.vaditajs@elvi.lv. Mob. 29124627.


Siguldā - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Vidzemes šosejā 16, Siguldā. TC "Raibais suns". Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: raibais.vaditajs@elvi.lv. Mob. 26596356.


Siguldā - noliktavas pārzini. Darbam veikalā "ELVI" Vidzemes šosejā 16, Siguldā.

Darba pienākumi: Kvalitatīvi, precīzi un savlaicīgi pieņemt un izvietot preces noliktavā un tirdzniecības zālē; Darbs saistīts ar fizisku slodzi, jo jāveic preču pieņemšana un izvietošana veikalā un noliktavas telpās; Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: raibais.vaditajs@elvi.lv. Mob. 26596356.


Jelgavā - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Rūpniecības ielā 77a, Jelgavā.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: jelgava.vaditajs@elvi.lv. Mob. 29166978.


Ozolniekos - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Stadiona ielā 14, Ozolniekos.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: ozolnieki.vaditajs@elvi.lv. Mob. 20222896.


Ādažos - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Rīgas gatvē 51, Ādažos.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: adazi.vaditajs@elvi.lv. Mob. 26156271.


Rīgā - pārdevējs. Darbam veikalā "ELVI" Tēriņu ielā 62, Rīgā.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņa ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. E-pasts: terinu.vaditajs@elvi.lv. Mob. 27842846.


Ķekavā - pārtikas tehnologu - ražošanas vadītāju. Darbam ekspresrestorānā "Ņamma" Rīgas ielā 22a, Ķekavā. TC "Liiba".

Darba pienākumi: Ražošanas procesu plānošana, organizēšana un administrēšana; Produkcijas kvalitātes nodrošināšana; Personāla apmācība, vadība un motivēšana. Prasības: Pieredze pārtikas ražošanā un ražošanas plānošanā; Izpratne par pārtikas ražošanas procesu apriti; Iepriekšēja darba pieredze vadošā amatā vismaz 2 gadi; Prasme plānot, organizēt un motivēt komandu; Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Piedāvājam: Interesantu un atbildīgu darbu; Motivējošu atalgojumu, atbilstoši paveiktajam darbam; Visas sociālās garantijas.

E-pasts: vm.personals@elvi.lv. Mob. 29136418.


SIA Bēnes PB vajadzīgi:

Dobelē - pārdevējs, kasieris.

Vēlams ar pieredzi, izglītība ne zemāka par vidējo. Darba laiks 8:00 - 21:00 pēc grafika.

Interesentiem zvanīt pa tālruni 29239817,

CV sūtīt uz e-pastu: zanna@benespb.lv


SIA VITA mārkets vajadzīgi:

Darbam jaunajā veikalā "ELVI" Anniņmuižas ielā 17, Rīgā, TC "IXO" - darbs pārdevējai/-am.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņu ievērošana un kontrole. Ja esat laipna/-s, aktīva/-s, pozitīvi noskaņota/-s, ar labām komunikācijas spējām un vēlēšanos strādāt, tad mēs gaidām tieši Jūs. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu. Interesentiem zvanīt pa tālruni 29136418. CV sūtīt uz e-pastu: vm.personals@elvi.lv.


Kalnciema iela 105a, Rīga (Šampēters) - darbs pārdevējai un kasierei.

Darba pienākumi: Laipna, precīza un ātra klientu apkalpošana; Preču izvietošana tirdzniecības zālē un vitrīnās; Derīguma termiņu ievērošana un kontrole. uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu! Interesentiem zvanīt pa tālruni 26575705. CV sūtīt uz e-pastu: kalnciema.vaditajs@elvi.lv.


Rūpniecības ielā 77a, Jelgavā - pavārs, picu cepējs.

Darba pienākumi: Gatavot picas un suši nodrošinot augstu produkcijas kvalitāti; Panākt pasūtīto ēdienu izgatavošanu tam paredzētajā laika periodā. Uzņēmums piedāvā apmācības par veicamo darbu! Interesentiem zvanīt pa tālruni 26481978, CV sūtīt uz e-pastu: jelgava.razosana@elvi.lv.