BALZAMIKO

Oficiālā lapa
Ieteikt
 2

RIEKSTU DIENAS VEIKALĀ BALZAMIKO!🌰🥜
TIKAI 14. – 15.07. BALZAMIKO veikalos Liepājā, Kuršu laukumā 13, un Kuldīgā, Liepājas ielā 46, RIEKSTIEM* 50% ATLAIDE!🔔🎉
✨Rieksti ir dabīgie enerģētiķi,kas satur plašu mikroelementu un vitamīnu spektru. Bagāti ar olbaltumvielām, vērtīgajām taukskābēm un aminoskābēm, kas uzlabo smadzeņu darbību, stimulē imūnsistēmu un uzlabo asinsriti.
🔸Skaistu matu un ādas noslēpums – MANDELES. Satur daudz proteīna, šķiedrvielas, dzelzi un kalciju. Pateicoties E vitamīnam, mandeles pasargā no audzējiem un, ja ir pazemināts hemoglobīna līmenis asinīs, Jums jāmielojas ar šo gardo riekstu.
🔸LAZDU RIEKSTI stiprina sirdi un nervus, palīdz organismam attīrīties no sārņiem. Lieliska barība garīgās un fiziskās slodzes gadījumos. Lazdu rieksti arī normalizē apetīti un veicina sarkano asinsķermenīšu rašanos.
🔸VALRIEKSTI, pirmkārt, uzlabo atmiņu. Nan pārsteidzoši, ka šis rieksts tik ļoti atgādina cilvēku smadzenes. Valrieksts ir īpašs, jo satur OMEGA -3 taukskābes, kuras paaugstina imunitāti, palēnina novecošanos procesu un mazina iekaisuma procesus ķermenī.
*Akcija attiecas uz lazdu riekstiem, mandelēm un valriekstiem.

iepriekšējā5. no 68nākamā

Bildes runā

Ievietoja: BALZAMIKO 13. jūl 2017 11:47

6 cilvēkiem patīk

Citas šīs lapas galerijas