One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

Harijs...

Tu satikies ar Hariju jau kā 6 mēnešus, viņš palika aizvien populārāks. Harijs stāstīja visiem cik viņš tevi mīlot, cik tu esi brīnišķīga un apburoša. Kādu dienu tu saņem vairākas vēstules no fanēm kuras saka, tu Hariju tikai bojā viņš ir mūsu nevis tavs, tāpēc atšujies no viņa!! Tu tam nepievērsi uzmanību, bet tomēr pastāstīji Harijam, Harijs tevi samīļoja cik vien stipri viņš varēja un teica, viss būs kārtībā:* . Nākamajā dienā tu kārtoji istabas, gāji pārbaudīt pastkastīti un atkal tevi sagaida šis pats teksts, un tu izlem atstāt visu, salasīt mantas un aizbraukt tikai pirms tam pierakstot Harijam zīmīti ''Es negribu lai tu ciestu manis dēļ, es tevi neaizmirsīšu nekad un labāk nemeklē mani, jo tas viss turpināsies atkal, ar mīlestību (T/V).
Harijs atnākdams mājās sauc, (T/V) esmu mājās, tā viņš tevi pārsauc trīs reizes un ievēro tavu zīmīti un ievēro datora tevis neaizvērtu logu, tajā bija redzams ka tu pēc divām dienām brauc (Pilsēta kurā tu dzīvo), viņš sācis raudāt, jo saprata ka tevi nekad nedabūs atpakaļ. Lūk tu jau esi stacijā, saproti ka ceļa atpakaļ vairs nav. Palikusi 1h līdz izbraukšanai, tev acīs sariešas asaras, jo jau skumsti, un tev pēkšņi viss gar acīm paliek melns, jo kāda rokas tās aizsedz. Tu apgriezies apkārt un redzi stāvam Hariju ar lielu pušķi tavām 'mīļākajām puķēm un viņš tev saka, es tevi nekur nelaidīšu tu būsi mana uz mūžu, un man vienalga ko tev raksta visas manas fanes, bet galvenais lai tu būtu ar mani, man tas ir pats galvenākais(hug) . Un tā jūs atgriežaties abi mājās.


Es ceru ka jums patiks, un ja būs vismaz kādi 5-10 komentāri lai es turpinātu es to darīšu.
P.S piedodiet par kļūdām tekstā.