One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

Dreams is real...

esu ļoti liela One Direction fane.nu pastāstīšu kas notiek līdz tam brīdim es sāku sarakstīties ar Eleanoru (Luisa draudzeni) paiet pusgads un es piedzīvoju sāpīgu brīdi savā dzīvē-šķiršanos no ilgaddējā drauga.pajautāju Eleanorai vai nevaru uz kādu laiku pārvākties pie viņas viņa protams atbildēja ar jā un tā es tiku līdz Londonai.
                                               UN STĀSTS SĀKAS

es ieskrienu Eleanoras mājā lai viņu pēc ilgas sarakstes beidzot ieraudzītu.mēs bijām ļoti priecīgas viena otru ieraugot.pagāja diena man bija jāgatavo pusdienas jo Eleanora bija pastaigā ar Luisu.viņa pārnāca mājā un slavēja manu recepti.pienāca sestdiena kā jau parasti One Direction ar draudzenēm šajās dienās satiekas studijā.Eleanora mēģinājā arī mani pierunāt bet es atteicos.pēc šīs sanāksmītes viņi nāk pie Eleanoras.un šoreiz viņi arī atnācā,bet es aizgāju uz mājas 2.stāvu kur bija tikai guļamistabas un pēkšņi šeit uznāca Danielle.viņai bija liels šoks mani ieraugot un viņa uzreiz gāja pie Eleanoras.un tā es iepazinos ar visiem pārējiem.mēs runājām par mani vairumā un tad es pačukstēju Eleanorai lai viņa par maniem talantiem neko nestāsta,bet nu viņa nebija apturama un pateica ka es labi gatavoju,labi dziedu u.t.t.tad puiši aizsteidzās uz kādu interviju un mēs palikām 4-ratā.Perija ieteica tādu domu ka mēs 2-vatā varētu uztaisīt parodiju kādai no puišu dziesmām.es piekritu un viņa dziedāja Zeina un Liama balsis, bet es Niala,Luisa un Harija.mums labi sanāca tādēļ mēs izdomājām vēlāk pārsteigt puišus ar savu dziedājumu.


P.S.Ja būs labas atsauksmes tad es apsolu ienākšu katru dienu un turpināšu stāstu:)