One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

Two Completely Different World`s..

Heeeey:)  Šis ir nu jau mans 4.stāsts:)  *Happy Dance* .... Protams,es vēl turpinu-RELATED TO THE CARROT KING.Bet šis ir jaunākais stāsts.Savādāks nekā jebkurš ko esmu rakstījusi,jo šeit One Direction Puiši NAV slaveni...Sooo,Let`s Get Started !:)
___________________________________________________________________________________________________


                                                                                       Prologs.

Viena meitene....Viens puisis...Vislielākie ienaidnieki,kopš 9.Klases.Viņa ir klusa,kautrīga un vienkārši visīstākā paimeitiņa.Visos priekšmetos ideālas atzīmes,skolotāju mīlule...Vienmēr pieklājīga.Nekad dzīvē nav bastojusi,dzērusi,tusējusies,lamājusies vai darījusi kaut ko preti saviem ierastajiem principiem.....Viņš ir skaļš,seksīgs un bīstams.Skolas sliktais puisis.Skolas populārakais un seksīgākais un,protams,stiprākais puisis.Basketbola un futbola komandas kapteinis,muskuļots,seksīgs...Katras meitenes sapnis....Slepus arī viņas...Pieraduši ienīst viens otru...Bet ko darīt,kad abi sāk saprast,ka starp abiem radušās jūtas?Pēc abu domām tas ir nereāli un nedrīkst notikt.Bet vai sirdij var pavēlēt?!Aizliegtā mīlestība,starp diviem 12.klasniekiem.Vai viņu mīlestība būs pietiekami spēcīga,lai lauztu jebkura šaubas,lai spētu tikt cauri šķēršļiem.Vai varbūt tā izrādīsies netik spēcīga un vienkāršs laika tēriņš?Stāsts par dziļu draudzību,Patiesu un spēcīgu mīlestību,par vilšanos un par saulauztiem sapņiem...
                                                         TWO COMPLETELY DIFFERENT WORLD`S!

Lomās-
Elīna Cīrule
Harijs Stails
Zeins Maliks
Daniela Katrīna Maceikeviča(Zeins GF)
Luiss Tomlinsons
Sintija Ceple(Luisa GF)
Nails Horans
Ginta Ozola(Naila GF)
Liams Peins
Rebeka Raiska(Liama GF)
Betija Jaunākā ( Liama Māsa)
Dominika Dobrovoļska(Luisa Sister)
Džošs Devains
Patrīcija Kaminska(Džoša GF)
Anda Purīte(Zeina Māsa)
Samanta Bluzma(Elīnas un Harijs Kopējā BFF)
Dita Arkliņa(Harija Māsa)
Marta Skrube(Naila Māsa)
Džastins Bībers
evija Krastiņa(Bībera GF)
Inese Briņķe(Elīnas māsa)
Rakstīt?:)