One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

Mans storys

      Pirmdiena, 26.julijs                                                                                    Es ar Luisu piecelamies agri,ap 7.00,jo bija 8.00 jabut pie Harija.Bija saulaina diena.Mes sagerbamies,ieskrejam pakal Starbucks un Harijs ar visiem parejiem jau mus gaidija. Danielle man un Perijai bija nopirkusi dzeltenus auskarinus un nu mums tie bija vienadi:) Puisi pasmejas un mes devamies uz studiju.Studija mes bijam 8.30 un puisiem bija karteja intervija. Es ar Danielli un Perija sedejam un plapajam kad peksni pateica,ka intervija beigsies tikai 13.00. Mes 3 izdomajam aiziet iepirkties un pectam parsteigt puisus.Mes gajam un izdomajam,ka vakara mes visi varetu aiziet uz kautkadu kafeinicu,un vakara patuset.Mes iepirkamies,paedam pusdienas un devamies atpakal. Puisi jau mus gaidija.Zeins jautaja:''Meitenes kur bijat?''. ''Pastaigaties'',nosmeja Perija. Visi devas majas un es pateicu musu ideju. Visi piekrita un sarunaja satikties pie musu majas ap 18.00. Bija vel veselas 4 ar pusi stundas! Luiss ieteicas:''Ak,cik gruta diena!". Vins iegaja dusa, un pectam es.Mes sagerbamies un devamies leja. Visi jau bija gatavi un ballite vareja sakties!(dance)