One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

Īstā pasaka.

Bija pienākusi ilgi gaidītā diena. Šodien ir 1D koncerts,šo dienu biju gaidījusi 9 mēnešus. Koncerts notika Anglijā,tāpēc es paspēju apskatīt daudz skaistu vietu. Bija 14:00 un es devos uz koncerta vietu. Nācās gaidīt 4stundas,kad tikai fanes sāka laist iekšā,viņa tika VIP zonā. Koncerts bija vienreizējs,man ar viņu radās acu kontakts. Koncerta beigās es saskumu,jo mana pasaka beidzās,pēc tam es ar viņu taču nesatikšos! Bet tomēr koncerta beigās viņš pienāca pie manis.Tas bija Nialls:)Viņš piedāvāja aiziet uz kādu ātro restorānu. Es negaidot piekritu,mēs devāmies uz Nando's. Mēs runājām ilgi,tēmas bija visdažādākās.Bet šajai tikšanās reizei pienāca gals,viņa noskuma,lēnām gāja uz viesnīcu,bet Nialls mani apturēja,pajautāja par nākam tikšanos,manas acis iemirdzējās,protams,pajautāja arī numuru.Tikšanās reize bija nākamajā dienā. Nialls man uzrakstīja uzreiz pēc pastaigas.Viņi sarakstījās visu nakti. Pēc tam viņi kopā devās uz studiju,Nialls gribēja mani iepazīstināt ar visiem puišiem.Kamēr Nialls izgāja,pie manis pienāca Harijs. Viņš sāka runāt ar mani.  Pēc tēmām,man sāka rasties aizdomas,kad es viņam patīku. Es sapratu,kad esmu pārāk aizdomīga. Atgriezās Nialls un pasauca mani tālāk no citiem. Tāds sabijies viņš uzrunāja mani,šis jautajums mani šokēja...Man turpināt?:)