One Direction draudzenes

Ieteikt
 1

.Ar skatu uz dzīvi.

Es:Santa  Draudzenes:Sandra,Kristīne,Evija 
Vakar man palika 17, es gaidīju kad mans uzticamais draugs Harijs ieradīsies uz manu ballīti vai vismaz piezvanīs, bet no viņa bij klusums. Šorīt es izkāpu no gultas domādama kādeļ viņš nepiezvanīja?Es paēdu un uz mirkli piegāju pie PC, bet nejauši es uzklikšķināju uz kādas adreses kurā bij rakstīts:,,1D Harijs bij pieķerts skūpstāmies ar kādu dziedātāju Kristīni Damiju`` Es biju satriekta es strauji aizcirtu PC un skrēju uz savu istabu. Es apsēdos gultā apķēru ceļus un raudāju. Man pa galvu maisijās viena doma kāpēc viņš to darīja, ja zināja ko es pret viņu jūtu? Es visu dienu nosēdēju savā istabā ēdot šokolādes popkornu un raudot. Pienāca vakars es devos gulēt un uzrakstīju Harijam:,, kāpēc tieši es`` vinš neatbildēja.Bij rīts man bij jāceļās lai dotos uz skolu. Es nevēlējos iet jo zināju kad satikšu Hariju un Džesiju, kas mācijās ar mani vienā klasē 11. Bet man tas bij jādara. Es uzvilku savus iemīļotos mini-svārciņus kas bij tirkīzzilā krāsa, un iemīļotāko blūzīti kas bij balta, kājās man bij manas platformu kurpīties uz nelielu papēdi ar tirkīzzilu un baltu krāsu.Uzklāju laineri, uzkrāsoju skropstas un biju gatava. Es kā katru rītu paķēru somu, telefonu un devos uz autobusu.Es lūkojos telefonā vai nav īsziņas no Harija, bij. Tā bij šāda: ,, Pidod es nesaprotu ko tu ar to domā!``
Es biju šokēta, tas bij kā lode kas iešauta man sirdī. Man asaras bij acīs, bij jākāpj ārā es kāpu ārā un pieturā mani gaidīja Harijs bez Džesas.Viņš vaicāja ko es ar to SMS domāju, es atbildēju:,,man sāpes māki nodarīt, ja, bet to izskaidrot newarēji?`` Viņš izbrīnīts vaicāja kādas sāpes, es teicu:,, domā kad es nezinu par tevi un Kristīni?``
Viņš pasmīnēja.Es nevarēju noturēties man pār vaigu ritēja asaras.Es pagriezos un devos uz klasi kur mani sagaidīja manas brīnišķīgās draudzenes - Sandra un Evija. Es vaicāju kur Kristīne? Meitenes atcirta:,,Tev viņu vēl vajag pēc notikušā?``.Es sapratu kad visas 11., 12. klases ir lietas kursā. Es vēlējos aizbēgt.Un man vēl bij jāapzinās ar to kad es sēžu blakus Harijam. Visu dienu līdz stundu beigām mes ar Hariju vairs nerunājām pēc notikušā pieturā.Stundas bij beigušās es devos uz autobusu. Harijs skrēja man pakaļ, es vaicāju:,, ko Tev vajag? ej ar pārējiem saviem 1D draudziņiem bendēt citiem dzīvi nevis man.`` Viņš teica:,,Tu neko saulīt nesaproti ...`` Es viņu apklusināju:,,es visu saprotu, un neesmu tev nekāda saulīte`` viņš mani piespieda pie autobusa sienas un teica:,,Tas viss bija tādēļ jo es Tevi redzēju ar Zainu pastaigājamies.`` viņš izteica šos vārdus un noskūpstīja mani. Es teicu:,, kāda es biju muļķe, es nedomāju kad tu varēji tā apvainoties, bet kas tev ar Kristīni ir?`` Harijs smīnēja:,,Nekā nopietna, vina domā kad ir kas nopietns bet patiesībā nekā.`` Es viņam ticēju.Viņš mani uzaicināja uz randiņu.Es steidzīgi devos mājās lai sameklētu ko vilkt uz satikšanos. Es atradu ļoti jauku kleitiņu nedaudz zem ceļa, un nelielas platformas ar pildīto papēdi kas visas bij vienā krāsā, viņa mīļākajā spilgti sarkanā mans make-up bij ar spilgti sarkanu lūpu krāsu sarkanu laineri un acu ēnas. Es biju gatava, un devos ceļā. Harijs man uzdāvināja 17 garas rozes un teica:,,Vai būsi ar mani kopā?``
Es priecīgi atbildēju:,,Protams!``
Pēc 3 gadiem mēs aprecējāmies!