Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Counter-Strike

Labākā Online spēle pasaulē, visi labākie cs fani ir tieši šajā grupa, atbildes un jautajumi, katru nedēļu jauni serveri, esi laipni gaidīts mūsu pulkā!!! ******************************** *

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Balvi <---> Rīga

Vārdu sakot tā, lai būtu nedaudz lielāka kārtība, jaunos ierakstus veidojam pēc sekojošas shēmas: 1. VIRZIENS: Balvi => Rīga; Rīga => Balvi 2. DATUMS (DD.MM.GG) + norādam rakstiski, kura nedēļas PĒC 1 BRĪDINĀJUMA AUTOMĀTISKAIS BANS NO GRUPAS!!!!!!

Jaunākās grupas

Atbrīvojies no lietām Aizkraukles rajonā!

Sveiciens visiem! Lūdzu sāc sludinājumu ar ATDODU vai MEKLĒJU, lai viss ir pārskatāms. Šī grupa ir platforma, kur cilvēki var atbrīvoties no lietām Aizkraukles rajonā. Grupā AIZLIEGTS ko PRASĪT PRETĪ(NAUDU). Sludinājumi, kuros tiks mainītas lietas, piedāvāti vai meklēti pakalpojumi apmaiņā pret NAUDU,., TIKS DZĒSTI BEZ BRĪDINĀJUMA UN PASKAIDROJUMA. Lūdzam ziņot par visiem grupas dalībniekiem, kas prasa NAUDU, ADMINAM-SANTA ELIZABETE atsūtot vēstuli, kurā redzama sarakste un ir links uz pārkāpēja profilu. Vēlreiz gribas visiem atgādināt - ja esat atdevuši/atraduši attiecīgo lietu,kuru pievienojāt šeit,tad LŪDZU DZĒSIET sludinājumu vai vismaz zem attēla pierakstiet "atdots"/"atrasts". Pārējie līdzšinējie grupas noteikumi paliek spēkā un pagaidām atrodami pie grupas apraksta. Paldies par uzmanību un atcerēsimies,ka šo grupu veidojam mēs VISI KOPĀ.

Disney Violetta

Sveiki Seit mes varesim parunat par Violetta Kas grib PIEVIENOJAS!

Pašdarināti auskari/Peterborough/

Veidoju mājās savus dizainētus auskariņus - idejas,krāsas un salikums ir pašas. Ja patīk kādi auskariņi tikai dizainu gribētu savādāku vai salikumu,krāsu tad droši rakstiet uz e-pastu. Ja ir vēlēšanās iegādāties auskariņus droši rakstiet uz e-pastu lasmina0128@inbox.lv Pasta izdevumi +1£ Anglijas robežās. Auskariņus var apskatīt grupas galerijā. Taps vēl daudzi auskariņi ik pa laikam pievienošu jaunumus!

multikino

runasim par jaunakajam filmam un multfilmam rigas kinoteatros. varesit viens otram ieteikt ko noskatities multikino.

Awesome day in this world #1

Stilīgi attēli.Anegdotes.Un viss interesantais!!!!!!!!!!!

INITA DZELME

PATIK INITA DZELME PIEVINOJIS

AvatarijaLiveChanel

Šī būs grupa par avatariju,un grupā visiem biedriem ir jābūt ļoti aktīviem un draudzīgiem! Ja zināt spēli Avatarija tad droši piesakaties grupai.Būs diksusijas,galerijas,konkursi,un daudz kas cits!! Cerams jums patiks.Bet protams avatarija ir īpaša spēlē un tapēc tie kas viņu tik ļoti mīl būs mūsu grupas foršiņie AvaLovers:)