Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Brīvdomātāji

Izlasām grupas noteikumus un runājam par visu, kas uz sirds!

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Jaunākās grupas

★ LatvianNightClub ★

Gribās būt DJ bet tas nav izdevies? Pievienojies http://plug.dj/latviannightclub/ un klausies citu liktās dziesmas un liec savējos favorītus vai paša veidotos gabalus.Protams ir jāievēro vienkārši noteikumi lai nerastos problēmas ar administrāciju vai citiem comunity DJ'iem un klausītājiem šeit to vari apskatīt http://lncnoteik.blogspot.com/2014/02/noteikumi.html .Dažas dziesmas ir liegts spēlēt tās šeit varat apskatīt http://lncnoteik.blogspot.com/2014/03/aizliegtas-dziesmas.html .Šinī grupā jūs varat rakstīt par saviem ieteikumiem,vienkārši sist bazaru,paziņot par tuvākajiem tusiem utt. Tatād pamati zināmi sauc draugus un tiekamies Plug.dj un protams arī DR.lv grupā! ;)

Es Mīlu Savu Ķermeni!

Mūsu galvenais mērķis ir piesaistīt cilvēkus sportiskajām aktivitātēm un veselīgam dzīvesveidam. Veselā miesā - vesels gars, kas arī mūs iedvesmo un ja tas Tevi iedvesmo, tad pievienojies mums. Es mīlu savu ķermeni!

Terzins

Terzejieties cik gribat

anekdošu māja! :)) :))) :)))) :)))))

skaties te dažnedažādas anekdotes. tu noteikti pasmiesies. varbūt arī nē bet kautkas smieklīgs tur būs. šī grupa domāta visiem kuriem labs HUMORS.

Otra pusite:)

sveiki!esmu izveidojusi šo grupu lai iepazistinatu (7-13)gadus vecus cilvekus ar kadu citu cilvēku!nāc piesakies un apskaties varbut seit atradisi ko mekle:)

rēcīgas bildes

pievienošu smieklīgas bildes