Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

99% apstiprinu jeb AICINIET

Šeit uzreiz vari tikt pie daudz jauniem draugiem. Pievienojies!:)) AICINI un tevi aicinās;) Esi radošs - pastāsti par sevi Tu uzreiz saņemsi daudz vairāk uzaicinājumu;) Uzvedamies kārtīgi un atceries uzaicināt mani pašu;)

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Valmiera- Rīga, Rīga- Valmiera

līdz ar cenu kāpumu autobusam & vilcienam, radās doma par domu biedriem, kur sazinās visi tie, kuri varētu aizvest uz Rīgu vai Valmieru, un tie - kurus vajadzētu aizvest uz Rīgu vai Valmieru!

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Jaunākās grupas

simpsoni

viss par simpsoniem

Man Ir ko Dot - pašpalīdzības kopiena

Aicinu visus, kam vajadzīga kāda palīdzība, un it īpaši - daudzbērnu ģimenes, ģimenes, kas audzina mazus bērnus, bāreņus, trūcīgos un cilvēkus ar īpašām vajadzībām - šeit rakstam, kādas ir lielākās un neatliekamākās vajadzības, ar domu - kur ir vajadzīga palīdzība un kādā veidā. Un no otras puses, ja Tev ir kas, ko vari dot otram, dāvināt, pārdot par simboliskām naudiņām, tad arī rakstam iekšā.

Mafija - Neatkarīga grupa

Šajā grupā drīkst ievietot informāciju saistībā ar spēli Mafija . Sarakste, pārrunas, pārdomas, screeni. Moderatoru labais darbs un neizdarība. Priekšlikumi spēles, noteikumu un ar to saistīto lietu uzlabošanai

#The Summer

Esi ar mums būs jautri ! :)

Viņas Melo Labāk.

Šī grupa veidota ir tikai tapēc kuri seko un skatās un 'patīk var piedalīties Viņas Melo Labāk grupā.Nāc Liec bildes video uzdevumus un esi aktīva.

Monster High.

Es Izvēlējos šo grupu tapēc kad es esu fane un vispār man patīk. Un es aicinu arī tevi sekot Monster High pildīt uzdevumus taisit ar lellēm video un kas arī ir .. Īpašniece Paula

AC/DC

Īstiem ac/dc faniem!