Kā pareizi izvēlēties MLM kompāniju un neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā?

 

 Ieteikt

 

Par grupu

Sajā grupā diskutējam par kā pareizi izvēlēties MLM kompāniju,kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā,kā pareizi veidot MLM biznesu internetā.
Diskusiju skaits: 129
Komentāru skaits: 105
Grupas statuss: Publiska
Grupā var iestāties: Brīva
Grupā drīkst aicināt: Visi biedri
Diskusijas var lasīt: Visi lietotāji

 

Lielisks,jauns projekts ir The Teamwork Project , kurā tu sāc tikai ar nieka 5$. Sīkāku aprakstu varu apskatīties šeit: http://theteamworkproject.org?ref=dacealeks Tas darbojas un neviens nepaliek zaudētājos! Iesaku! ;)

Walwoo.com ir jauns buxs, kas pastāv tikai nepilnus 2 mēnešus, bet šeit var salīdzinoši labi pelnīt jau tagad. Es pirmajā dienā bezmaksas statusā nopelnīju 0.221$ tātad mēnesī sanāk aptuveni - 6,5$, kas ir ļoti labs rezultāts priekš buxsa ar bezmaksas statusu. Vairums buxos dienā var saklikot 0,04$

 • Valentīns 23. mar 19:38
  Šodien notestēju Walwoo vai tas maksā un uzliku 6$ uz Egopay - nauda atnāca nepilnu 4 minūtēs. Sīkāk lasi te http://karalizz.empowernetwork.com/blog/…

  Walwoo strauji aug - pēdējās dienās Walwoo reģistrējušies vidēji dienā 5000 jauni cilvēki!

  Izmaksa uz Egopay -


  gal_346897344_gm

Sveicieni un laba vēlējumi!

Domās par Ukrainu… http://www.youtube.com/watch?v=8SqTaE4-5a4

·Dažādu "aktivitāšu lente" sadaļā "Runā": http://www.draugiem.lv/izglitibai/say/index

·Pasākumu, izstāžu un grāmatu informācija sadaļā "Aktualitātes — vērts ieteikt citiem" :

Tiek meklēti aktīvi un ambiciozi uz karjeru tendēti cilvēki, kuri vēlas nodrošināt sev stabilu un neatkarīgu nākotni. Pilnībā izmainīt savu dzīvi, lai nekad vairs nenāktos meklēt darbu.

Šādu iespēju piedāvā ASVMLM kompānija SkinnyBodyCare kura ir atklājusi cilvēces lielākās problēmas un sniedz šo

 • Aigars 21. mar 11:31
  Joprojām aktuāli !

Izdevīgi!

 • 3. mar 23:03

http://www.alexa.com/siteinfo/neurs.com

http://dainisp.neurs.net/

Tas tev būs izdevīgi. Datubāze, kas domāta Darbameklētājiem & Uzņēmējiem & Investīcijām.  Tu saņem naudas komisiju par Neurs popularizēšanu.No sava profila iesaki draugam, uzņēmējam, vai darbameklētājam un tu saņemsi attiecīgu
Es jau sen meklēju ko tādu, kas derētu iesācējiem i-biznesa lauciņā kam nav ne pieredzes ne līdzekļi ko ieguldīt, gan cilvēkiem ar pieredzi, kas gatavi ieguldīt savus līdzekļus un zin kā veidot lielas struktūras.
Un tas viss ir kompānijā Ojooo.com
Kompānijā ik dienas reģistrējas 2000 - 3000  cilvēku,

Pievienojies Rippln

 • 20. feb 23:32

1 . Kas ir Rippln ? Rippln ir visprogresīvākā mobilo app platformu, kas ļauj būt iespējamam  ikvienam gūt labumu no mobīlo aplikāciju industrijas ātrās izaugsmes . Rippln ir jauns bezmaksas Brends, kas mainīs mūsu komunikāciju uz visiem laikiem .Tā ir pirmā mobīlā platformu , kas ļauj atalgot

iWowWe Presentation

 • 18. feb 22:05
Work From Anywhere, Help Others Do the Same, and Achieve Your Dreams!
http://internet-business24.blogspot.com/

Vēloties iedvesmot studentus, vidusskolu skolēnus un citus potenciālos uzņēmējus uzsākt savu biznesu, Rīgas Ekonomikas augstskola izdevusi Arņa Saukas grāmatu "Latvijas uzņēmēju stāsti: uzņēmējiem zinātniekiem un praktiķiem". Grāmatā "Latvijas uzņēmēju stāsti: uzņēmējiem zinātniekiem un praktiķiem"

Pastāsti par Sevi un Savu kompāniju vairāk kā 500 cilvēkiem! http://tiklamarketings.ucoz.lv/ Reģistrējies saitā - Izvieto jaunu tēmu un TO saņems ap 500 cilvēku kuri seko jaunumiem e-pastā!
Pieraksties arī Tu Jaunumu saņemšanai un pārbaudi kā tas strādā.  Pieraksta forma atrodas saita apakšā.