Biogrāfija

Sveiki visiem! Te būs neliels stāsts par to, kā viss sākās un kā Intars kļuva par tādu, kādu Jūs viņu redzat un pazīstat šobrīd.

Piedzima Intars Talsos, kur ieguva arī savu pirmo muzikālo izglītību – pabeidza Talsu Mūzikas skolas trombona klasi. Vispār bērnībā viņš bija ļoti apzinīgs – gāja mākslas skolā, dejoja tautas dejas, pat mācījās šaut, bet brīvajā laikā pārzīmēja karikatūras no visādiem žurnāliem. Tāds vispusīgi attīstīts bērns bija. Tā teikt, visi ceļi vaļā, tikai izvēlies. Tad nu par to arī šis stāsts – par izvēli, veiksmi, mūzu, iedvesmu un Intara spodrinātu ceļu.

Intara oficiālā pirmā uzstāšanās bija kopā ar bērnu ansambli „Talsu Sprīdīši” vēl Mūzikas skolas laikā.

Pēc Mūzikas skolas beigšanas no Talsiem viņš devās „plašākos ūdeņos” uz skaisto Ventspili, kur studēja Mūzikas koledžā un spēlēja trombonu „Ventspils bigbendā” Ziedoņa Zaikovska uzraudzībā. Tieši Ventspilī pirmo reizi Intars saprata, ka var ne tikai spēlēt, bet mēģināt savus spēkus arī kā dziedātājs. Vēlmju piepildīšanos nebija ilgi jāgaida, jo pavisam drīz kopā ar Raimondu Tiguli, Intars spēlēja kopā grupā „Caffe”. Projekts, kurš tika aizsākts kā joks ar likteni, izvērtās par diezgan provokatīvu pavērsiena punktu. Grupa pastāvēja četrus gadus un guva zināmu popularitāti, bet galvenais, atvēra Intaram veselu pasauli, ko turpināt iekarot – tā viņš oficiāli kļuva par dziedātāju un sāka meklējumus pēc sev tīkama mūzikas stila. Paralēli piecus gadus viņš spēlēja arī NBS štāba pūtēju orķestrī, un Jazz grupā „Wet point” (ar Vilni Kundrātu), 2005.gada pavasarī kā trombonists un vokālists piedalījās dāņu basģitārista Ērika Mosuholma projektā E.Y.J.O.(Eurpean Youth Jazz Orchestra)

Vispār jāatzīst, ka radošā dzīve Intaram ir kā vecā labā spēle „Cirks” – ikreiz uzmetot veiksmes kauliņu un skatos, kur tas aizvedīs. Intars ir piedalījies džeza festivālos Lietuvā (Kaunas Jazz), Igaunijā (Nomme Jazz, Jazz Kaar), Francijā (MIDEM), Somijā (Pori Jazz) un, protams, Latvijā (Sony Jazz Stage), Ottawa Jazz Kanādā, mūziklos - „Parīzes Dievmātes Katedrāle”(2007), Mārtiņa Freimaņa un Kārļa Anitena veidotajā „Autoplanētā” (2005), Leonarda Bernstaina skadalozi slavenajā uzvedumā „Mesa” (2007), producentu grupas „Virus Art” veidotajos koncertuzvedumos Cabaret („Cabaret” (2004), „Kino Cabaret” (2005), „Cabaret Allez” (2006), „Cabaret plin, plin ...” (2007) "Cabaret Artelis" (2008)) un muzikālajā projektā „Viva la bomba” kopā ar Aiju Vītoliņu (Amber), Laimi Rācenāju, Uldi Marhilēviču u.c. Intars ir no sirds pateicīgs par iespēju mzuicēt kopā ar tādiem mūziķiem kā Kārli Lāci un grupu Sweetwatrez, Maestro Raimondu Paulu, Māri Briežkalnu un viņa kvintetu, Gunāru Rozenbergu un Mirage Jazz Ochestra, Denisu Paškēviču un Riga Groove Electro, Liepājas Simfonisko orķestri, Melo M, Sofiju Rubinu un Krievijas estrādes zvaigznēm u.c.

Intaram patīk piedalīties konkursos. Viņš uzskata, ka tas tāds labs sevis apliecināšanas veids un arī noderīga pieredze – tiekoties ar dažādiem cilvēkiem, dzirdot dažādus viedokļus. Intars ir piedalījies gan Eirovīzijas nacionālajā atlasē kopā ar grupu Sweetwaterz izpildot dziesmu „Gonki” (2006), gan jauno izpildītāju konkursā „Jaunais vilnis” (Grand prix (2005)), gan arī Sony Jazz Stage (Grand prix (2004)) un Starptautiskajā Improvizētāju konkursā Pērnavā (Grand prix (2004)).

Dalībnieki

menedžera asistents

Skaņu pavēlnieks

saksofons, piebalss, arodbiedrības vadītājs

Menedžnets

Komponists, taustiņi, piebalss

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika