PRIEKUĻU GARDUMI*

 

Ieteikt
 7

LATVIEŠI NORVĒĢIJĀ.

Hey!:) Esam mājražotāji, kas piedāvā savu produkciju nogaršot arī Tev, esot prom Norvēģijā. Pašmāju labumi un žāvējumi, kas kūpināti ar alkšņa malku - bez E-vielām. Mūsu galvenais uzdevums ir katru reizi pārsteigt ar kaut ko jaunu. Ar vienveidīgu produkcijas piedāvājumu varam palikt garlaicīgi un neinteresanti, tāpēc jādomā arvien kas jauns, jo klienti ir prasīgi, tādēļ ir svarīgi apmierināt katra intereses. Un to mēs varam izdarīt, jo mākam pārsteigt ar sortimenta dažādību.

Kā mājražotāji mēs zinam īpašas receptes, kā garšīgā marinādē pagatavot kúpinātu broileri, broilera spārniņus, stilbiņus, parastos un pildītos šķiņķīšus. Tāpat tiek gatavotas iecienītākās desas - asinsdesa dabīgā apvalkā ar grūbām vai putraimiem (pēc vēlēšanās) , šķiņķa desa (ar šķiņķa gabaliņiem), mājas desa (ar ķimenēm), garšīgie mednieciņi, cepamdesiņas, vistas filejas desa, kā jaunums ir šķiņķa desa ar dažādiem pildījumiem (plūmém, aprikozém, šampinjoni ar papriku, un ar sieru).

Vēl piedāvājumā ir kúpināta cūkgaļas karbonāde, cūkgaļas šķiņķis, cūkgaļas krūtiņa (ar un bez ribām), kā arī cūkgaļas fileja, cúkgaļas ribiņas,kúpinam péc pasútíjuma liellopa gaļu, kā arí truša gaļu. Kā jaunums ir kulinārija - dažādu veidu ruletes (ar sieru, saulespuķu sēklām, dārzeņiem, vistas rulete), viltotais zaķis, aukstā gaļa, pastēte kā arī citi labumi.Jaunums uz šo brídi ir vārítā doktordesa, císiņi, un sardeles.

Strādājam uz pasūtījuma un gatavojam priekš Jums. Pasūtījumus piegādājam ceļa posmā Stokholma, Oslo, Goll, Bergen un visās pilsētās šajā maršrutā. Pasūtījumus, kā arī jautājumus pieņemam uz e-pastu: priekulugardumi@inbox. 


http://failiem.lv/u/lshcvuu

PAR PASŪTĪJUMIEM !

Pasūtījumus, lūdzam veikt laicīgi, jo OTRDIENAS un TREŠDIENAS ir mūsu galvenās preces razošanas dienas, mēs kūpinam un gatavojamies tirdzniecībai, kas notiek nedēļas nogalēs!
Mēs preci neuzglabājam, tāpēc ražojam tikai tik, cik ir vajadzīgs uz pasūtījumiem un tik, cik zinam, ka varam iztirgot!

AUTOVEIKALS

Mūsu produkciju iespējams iegādāties arī konkrētās tirdzniecības vietās katru nedēļu par, ko mēs laicīgi paziņosim mājaslapā, pie sadaļas - PRIEKUĻU GARDUMU JAUNUMI.


PIEKTDIENĀS UN SESTDIENĀS - patstāvīgi esam Cēsu Tirgū, kas atrodas Uzvaras bulvārī - 24. 


Pa šo neilgo laiciņu, esam jau ieguvuši atpazīstamību un braukājam pa dažādiem tirdzniņiem, kur mūs katru reizi mīļi sagaida.:)

* Cēsis

* Valmiera

* Valmiermuiža

* Limbaži

* Ape

* Viļāni

* Saulkrasti

* Inčukalns

* Rīga - Berga Bazārs

* Sigulda (zaļais tirgus)

* Smiltene

* Rūjiena

GAĻAS PLATES UZ PASŪTĪJUMIEM!

Kā notiek plates pasūtīšana?

Viss notiek pēc Jūsu izvēles - visus pasūtītos produktus izdekorēsim un skaisti pasniegsim uz plates!:)

Strādājam uz pasūtījuma!:)

Pēc Jūsu izvēles pagatavosim un izdekorēsim gaļas plates dažādiem svētkiem un gaumēm!

* Dzimšanas/vārda dienas ballītei

* Darba pasākumiem

* Kāzām

* Banketiem

* Privātiem pasākumiem

Runā

  Par šo profilu

  ĪSTI PAŠMĀJU LABUMI NO PRIEKUĻIEM. :) KVALITĀTI TURAM LĪMENĪ!

  Priekuļu gardumu galvenais trumpis ir tāda produkcija, kādu citi nepiedāvā. :) Pa šo mazo laiciņu esam ieguvuši atpazīstamību dažādos tirdziņos! :)

  PAR PASŪTĪJUMIEM !!!

  E-pasts: priekulugardumi@inbox.lv

  Tālrunis -

  Kontakti Vairāk »