Satura mārketinga speciālists/-e franču / vācu / japāņu vai spāņu valodā

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, 2017.gadā arī trešo - Latvijā un šogad Meksikā.  Par mums raksta ne vien DelfiForbes, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Tavi pienākumi:

  • mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm;
  • blogu/rakstu rakstīšana franču / vācu / japāņu / spāņu valodā;
  • e-pastu sagatavošana franču / vācu / japāņu / spāņu valodā, to nosūtīšana;
  • ierakstu veikšana sociālajos medijos;
  • jaunu satura ideju radīšana un realizēšana;
  • uzsākt un uzturēt sarunu forumos un pie izveidotajiem rakstiem.

Mūsu prasības:

  • izcilas franču / vācu / japāņu / spāņu valodas zināšanas;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • interese par mārketingu;
  • vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
  • interese par sociālo mediju mārketingu;
  • valodas stila izjūta;
  • pieredze tekstu radīšanā;
  • vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000-1500 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
  • iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
  • iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
  • izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • dažādus vilinošus bonusus (pusdienas darba vietā, veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. Draugiem Group darbinieku privilēģijas)

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu un franču / vācu / japāņu / spāņu valodā, pamatojot, kāpēc esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)