Satura mārketinga speciālists/-e franču / vācu vai japāņu valodā

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Tavi pienākumi:

  • mācīties un sekot līdzi nozares aktualitātēm;
  • blogu/rakstu rakstīšana franču / vācu / japāņu valodā;
  • e-pastu sagatavošana franču / vācu / japāņu valodā, to nosūtīšana;
  • ierakstu veikšana sociālajos medijos;
  • jaunu satura ideju radīšana un realizēšana;
  • uzsākt un uzturēt sarunu forumos un pie izveidotajiem rakstiem.

Mūsu prasības:

  • izcilas franču / vācu / japāņu valodas zināšanas;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • interese par mārketingu;
  • vēlme un patika izteikt domas rakstiski;
  • interese par sociālo mediju mārketingu;
  • valodas stila izjūta;
  • pieredze tekstu radīšanā;
  • vēlme un gatavība mācīties.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu sākot no 1000 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • modernu un ikdienas izaicinājumiem bagātu darbu;
  • iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
  • iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
  • izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • dažādus vilinošus bonusus (pusdienas darba vietā, veselības apdrošināšanas polisi, sporta kluba abonementu, u.c. darbinieku privilēģijas)

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)