Ieteikt

Pārdevējs/-a / Projektu vadītājs/-a

Viens no Draugiem Group pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem - kolektīvās iepirkšanās portāls PērkamKopā.lv meklē komandas papildinājumu PĀRDEVĒJU / PROJEKTU VADĪTĀJU. Ja vēlies ikkatru darba dienu citādāku, esi enerģisks/-a un Tev šķiet, ka proti saistoši prezentēt savu ideju, tad meklējam tieši Tevi!

Tavi pienākumi:

- sekmīga attiecību uzturēšana ar esošajiem sadarbības partneriem;

- PērkamKopā.lv dienas piedāvājumu nodrošināšana, to izstrādāšana, realizēšana un koordinēšana;

- aktīvā pārdošana, jaunu klientu piesaiste.

Mēs piedāvājam:

- mājīgu un gaišu biroju Rīgas centrā, A.Briāna ielā;

- atalgojumu no 700 EUR pirms nodokļu nomaksas, kā arī bonusu par pārdoto;

- apmaksātas pusdienas;

- nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;

- apmaksātu dzimšanas dienas brīvdienu;

- sporta klubu abonementu neierobežotam apmeklējumu skaitam;

- interesantus komandas saliedēšanās pasākumus;

- profesionālus izaicinājumus.

Mūsu prasības:

- perfektas latviešu un labas krievu valodas zināšanas;

- izcilas darba un laika plānošanas prasmes;

- uzņēmība, enerģija un ātrums;

- spēja iekļauties radošā un dinamiskā kolektīvā;

- spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;

- iepriekšēja pieredze aktīvajā pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Personiskās īpašības:

- iniciatīva, motivācija, pozitīva attieksme pret darbu un darba procesu;

- augsta ieinteresētība personisko un uzņēmuma finansiālo mērķu sasniegšanā;

- komunikācijas, prezentēšanas un pārliecināšanas prasmes.

Lūdzu, sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību izvirzītajām prasībām, un kopā ar savu CV sūti mums!

SIA Draugiem (Reģ.nr. 40003737497)