Ieteikt

Tekstu meistars/-e

Draugiem Group projekts PērkamKopā.lv meklē asprātīgu, radošu un darboties gribošu komandas biedru tekstu meistaru/-i

Tavi pienākumi

- veidot asprātīgus, aizraujošus dienas piedāvājumu reklāmas tekstus;

- iedziļināties katrā piedāvājumā;

- piedāvājuma aprakstīšana pircējam tīkamā veidā;

- veidot reklāmas tekstus tematiskajām kampaņā un reklāmas baneriem.

Mūsu prasības:

- perfektas latviešu valodas zināšanas;

- valodas stila izjūta;

- pieredzi tekstu radīšanā;

- sociālo tīklu pieredze (aktīvs lietotājs).

Mēs piedāvājam*

- attālinātu darbu, līdz ar to ir iespēja darbu apvienot ar mācībām un/vai citu darbu;

- nepilnu slodzi (max ¾);

- atlīdzību par darbu, stundas likme (atlīdzības apjoms vienojoties).

* Šī vakance ir sadarbības piedāvājums autoram, nevis darba sludinājums; darba attiecības netiks dibinātas.

Lūdzu, sagatavo īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību izvirzītajām prasībām, un kopā ar savu CV sūti mums!

SIA Draugiem (Reģ.Nr.40003737497)