Ieteikt

Jurists/-e / datu aizsardzības speciālists/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt globālu e-komercijas biznesu. Šobrīd mūsu komandu veido vairāk nekā 550 darbinieku ASV, Latvijā un Meksikā. Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit.

Šobrīd esam uz viļņa, un meklējam jaunu komandas papildinājumu Printful juristu komandā - juristu/-i / datu aizsardzības speciālistu/-i, kas ir gatavs/-a jauniem izaicinājumiem un darbam starptautiskā, dinamiskā vidē.

Tavi pienākumi:

  • nodrošināt iekšējo un ārējo procesu atbilstību datu aizsardzību regulējošo normatīvo aktu prasībām;
  • veikt iekšējo auditu/novērtējumu atbilstoši datu aizsardzības prasībām, īpaši Vispārīgai datu aizsardzības regulai;
  • veikt datu aizsardzības pārvaldību un sniegt rekomendācijas tās uzlabošanai;
  • pārvaldīt/sagatavot nepieciešamo dokumentāciju datu aizsardzības jomā;
  • izvērtēt plānoto un noslēgto līgumu atbilstību datu aizsardzības prasībām;
  • veikt darbinieku apmācību datu apstrādes jomā;
  • pēc nepieciešamības sniegt cita veida juridisku atbalstu uzņēmuma departamentiem.

Mūsu prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība;
  • iepriekšēja pieredze personas datu aizsardzības jomā;
  • labas rakstīšanas un runas prasmes angļu valodā;
  • augsta pašdisciplīna, laika plānošanas prasmes;
  • spēja strādāt dinamiskā darba vidē.

Priekšrocība kandidātiem ar personas datu aizsardzības speciālista apliecību.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1200 līdz 2000 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)