Ieteikt

Jaunākais/-ā datu apstrādes speciālists/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.  Vairāk par mums uzzini šajā video, ar Printful jaunumiem vari iepazīties šeit.
Printful komandu veido vairāk nekā 700 darbinieki visā pasaulē (300+ Latvijā, 400+ ASV, Meksikā un Barselonā). Nesen atvērām otro biroju Eiropā – Barselonā – un paplašinājām mūsu Eiropas ražotni, pārvācoties uz jaunām telpām Lidostas parkā

Mums vajadzīgs kolēģis/-e, kas palīdzēs mums pieņemt vēl precīzākus lēmumus – jaunākais/-ā datu apstrādes speciālists/-e.

Tavi pienākumi:

  • apstrādāt un salīdzināt datus MS Excel vidē;
  • sagatavot datus regulārajām un pieprasījuma atskaitēm;
  • pēc pieprasījuma sagatavot aprēķinus;
  • veikt informācijas pārbaudi, ievadi, labošanu un kontroli;
  • asistēt biznesa analītiķiem.

Mūsu prasības:

  • augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai līdzīgā nozarē (vari būt pēdējo kursu students/-e);
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar Excel (Vlookup, Pivot tables) un Power BI;
  • prasme strādāt ar lielu datu apjomu;
  • ļoti augsta precizitāte, analītiskā domāšana;
  • spēja strādāt dinamiskā vidē;
  • spēja būt produktīvam/-ai, organizēt savu ikdienas darbu un uzdevumus.

Mēs piedāvājam:

  • mēnešalgu 900 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)