Darbs

Ieteikt
 
Jaunākais/-ā dizainers/-e

Printful meklē jaunāko dizaineri, kurš pievienotos mūsu dizaina komandai vienā no modernākajiem birojiem Rīgā. Tā ir lieliska izdevība mācīties un pilnveidoties, strādājot plecu pie pleca ar pieredzējušiem UX / UI dizaineriem. Ja Tu zini, ka digitālais dizains ir tava kaislība. Tev jau ir 1-2 gadu pieredze un tavs mērķis ir pilnveidoties ar katru jauno uzdevumu, ko tu realizē noteiktajos termiņos. Tu proti pamatot savus dizaina lēmumus, bet vēlies mācīties un proti uzklausīt citu viedokļus. Tu nebaidies prasīt palīdzību un zini, ka labāko rezultātu var sasniegt komandā.


Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.


Printful raksturo eleganta vienkāršība. Tīrs un saprotams dizains ir tas, uz ko tiecamies, - nekā lieka, bet pietiekami detalizēti, lai klientiem mājaslapas lietošana būtu saprotama no pirmajiem soļiem. Ja arī Tu ikdienā izstrādā savus darbus pamatojoties uz šādiem principiem - piesakies!


Meklējam jaunāko dizaineri, kurš/-a vēlas būt daļa no Printful dizaina komandas un palīdzēt ar ikdienas pienākumiem, kuram/-ai ir vēlme pilnveidot savas zināšanas un prasmes, kurš/-a vēlas izaicināt sevi un strādāt pie produkta, ko ik dienas lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē.


Tavi pienākumi būs:

- Veidot dizainu mārketinga materiāliem (e-pasta vēstulēm, reklāmām, prezentācijām);

- Zīmēt UI reklāmas mērķlapām;

- Sniegt idejas, kā Printful kļūt vēl labākam.


Mēs piedāvājam:

- Iespēju pievienoties starptautiska uzņēmuma komandai;

- Darba vietu vienā no Rīgas modernākajiem birojiem;

- Interesantus un aizraujošus darba uzdevumus;

- Konkurētspējīgu atalgojumu;

- Veselības apdrošināšanas polisi, bezmaksas pusdienas, sporta kluba abonementus u.c. Draugiem Group bonusus.


Mēs meklējam entuziastu, pilnu motivācijas un dzelžainām laika plānošanas spējām - tādu pašu, kā mēs. Tāpēc, ja vēlies būt daļa no komandas un,  ja zini, ko nozīmē labs dizains - sūti mums savu CV un motivācijas vēstuli ar pievienotu saiti uz izstrādāto darbu portfolio.


AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)