Ieteikt

Attiecību mārketinga speciālists/-e

Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem e-komercijas uzņēmumiem. Vairāk par mums uzzini video, kā arī iepazīsties ar jaunumiem šeit.

Mēs domājam tikai vienā virzienā – uz priekšu. Uzņēmumam attīstoties, mēs kaļam jaunus plānus un veidojam arvien efektīgākus risinājumus, kas palīdzēs klientiem sasniegt savus biznesa mērķus. Lai nezaudētu inerci, nepārtraukti meklējam talantīgus papildspēkus.

Meklējam mārketinga komandas papildinājumu – attiecību mārketinga speciālistu/-i (Lead Nurturing Specialist). Tavs uzdevums būs panākt, lai interesenti kļūst par klientiem, analizējot Printful lietotāju pieredzi un veidojot saistošas e-pasta u.c. mārketinga kampaņas.

Tavi pienākumi:

  • izveidot interesentu vērtēšanas (lead scoring) sistēmu un definēt saskarsmes punktus (touchpoints) – kā interesenti uzzina par mums un lieto Printful;
  • veidot automātiskas e-pastu u.c. mārketinga kampaņas dažādām interesentu grupām, balstoties uz datiem;
  • optimizēt kampaņas, veikt A/B testus un sagatavot atskaites;
  • sadarboties ar mārketinga, pārdošanas un citām Printful komandām, lai uzlabotu attiecību mārketinga procesus un radītu jaunas idejas.

Mūsu prasības:

  • pieredze interesentu piesaistē (lead generation) un vadīšanā, kā arī klientu pieredzes kartēšanā (customer journey mapping)'
  • pieredze, lietojot e-pasta, mārketinga automatizācijas u.c ekomercijas rīkus;
  • augsta pašdisciplīna, izcilas laika plānošanas un analītiskās prasmes;
  • pamatzināšanas HTML;
  • radošums dažādu problēmu risināšanā;
  • izcilas angļu valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos).

Mēs piedāvājam:

  • bruto atalgojumu 1200 līdz 2000 EUR mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00);
  • iespēju izvēlēties nepieciešamos resursus Tavu darba uzdevumu izpildei;
  • brīvdienu Tavā dzimšanas dienā;
  • siltas, garšīgas bezmaksas pusdienas katru dienu;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli angļu valodā, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)