Ieteikt

Kreditoru grāmatvedis/-e

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mūsu mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies Printful komandai kā kreditoru grāmatvedis/-e!

Tavi pienākumi:

  • kreditoru rēķinu aprites organizēšana un grāmatošana;
  • kreditoru datu bāzes uzturēšana;
  • maksājumu uzdevumu failu sagatavošana;
  • avansu norēķinu grāmatošana;
  • atskaišu veidošana (CSP, Latvijas Banka u.c.).

Mūsu prasības:

  • vismaz 3 gadu pieredze grāmatveža amatā;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība grāmatvedībā, ekonomikā vai finansēs;
  • iepriekšēja pieredze grāmatvedības darbā ar kreditoriem;
  • grāmatvedības cikla un procesu, saistītu ar kreditoru uzskaiti, pārzināšana
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Excel, Word), vēlams pārzināt grāmatvedības programmu „Microsoft Dynamics Axapta”;
  • loģiskā domāšana, precizitāte, augsta atbildības sajūta, sistemātiskums;
  • prasme organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi;
  • teicamas angļu valodas zināšanas

Tava priekšrocība būs, ja esi bilancspējīgs grāmatvedis un Tev ir pieredze nodokļu atskaišu veidošanā un iesniegšanā, kā arī algu aprēķināšanā.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1000 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • mūsdienīgu un labiekārtotu biroju Torņakalnā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • siltas, bezmaksas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst.11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)