Ieteikt

Kategorijas vadītājs/-a / Merčendaizers/-e (Embroidery)

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Mēs esam visstraujāk augošais Draugiem Group uzņēmums ar vairāk kā 500 darbiniekiem (170+ Latvijā, 350+ ASV). 2016. gadā atvērām savu otro ražotni ASV, Ziemeļkarolīnā, un pērn arī trešo - Latvijā. Par mums raksta ne vien Delfi, bet arī TechCrunch u.c. tehnoloģiju blogi, un tādas lielas e-komerciju platformas kā Shopify tieši mūs iesaka saviem klientiem.

Mērķi ir lieli un darba vide dinamiska, ja esi tam gatavs/-a - pievienojies komandai kā kategorijas vadītājs/-a / merčendaizers/-e.

Pienākumi:

  • regulāri pārskatīt un analizēt sortimentu;
  • veikt produktu tirgus un konkurentu izpēti;
  • analizēt produktu datus un veidot prognozes sadarbībā ar finanšu komandu;
  • aktīvi sadarboties ar ražošanas, izstrādes un mārketinga komandām;
  • analizēt embroidery procesus un domāt par uzlabojumiem;
  • nodrošināt kategorijas izaugsmi.

Mūsu prasības:

  • prasme organizēt savu laiku, noteikt prioritātes;
  • iemaņas produktu tirgus un konkurentu izpētē;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • spēja meklēt, atrast un sarunāt ‘neiespējamo’;
  • pieredze fotosesiju organizēšanā;
  • spēja radoši pieiet problēmu risināšanai;
  • vēlme mācīties un apgūt visu jauno.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1000 - 1600 Eiro bruto mēnesī. Atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā - Starta ielā 1;
  • interesantus darba uzdevumus;
  • elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00);
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. LV40203050078)