Ieteikt

Jaunākais/-ā IT projektu vadītājs/-a

Printful ir viens no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem ASV, un tā mērķis ir nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu jebkuram, kurš vēlas uzsākt savu globālo e-komercijas biznesu. Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Printful mērķi paliek aizvien lielāki, tāpēc meklējam jaunu kolēģi - jaunāko projektu vadītāju, kas tiecas uz izcilību savā darbā un ir gatavs/-a uzņemties atbildību par savu un kolēģu laika un darbu plānošanu, lai sasniegtu mērķi.

Tavi pienākumi:

  • Printful dažādu projektu realizācija no idejas līdz gala rezultātam;
  • projektā iesaistīto cilvēku vadība (programmētāji, dizaineri, satura mārketinga speciālisti).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu 1000 līdz 2000 eiro bruto mēnesī,tkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • modernu un labiekārtotu darba vidi Rīgā, Ojāra Vācieša ielā 6b;
  • elastīgu darba dienas sākumu (ierodies darbā līdz plkst. 11.00);
  • iespēju izvēlēties nepieciešamos resursus Tavu darba uzdevumu izpildei;
  • brīvdienu Tavā dzimšanas dienā;
  • siltas, garšīgas bezmaksas pusdienas katru dienu;
  • interesantus komandas saliedēšanās pasākumus, iedvesmojošas vieslekcijas;
  • sporta klubu kartes neierobežotam apmeklējumu skaitam;
  • veselības apdrošināšanas polisi.

Mūsu prasības:

  • prasme orientēties uz risinājumu un sasniegt rezultātu;
  • spēja strādāt ar cilvēkiem, vadīt komandu;
  • angļu valodas zināšanas;
  • enerģiska, produktīva personība;
  • vēlams priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze darbā ar programmētājiem un dizaineriem, kā arī, ja esi strādājis/-usi ar web projektiem.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)