Ieteikt
 1

IT drošības speciālists/-e

 Printful piedāvā augstas kvalitātes apdrukas, noliktavas un izsūtīšanas pakalpojumus, kā arī grafiskā dizaina, foto / video, mārketinga un klientu apkalpošanas servisu maziem un vidējiem online biznesiem.

Strauji augot un ieviešot jaunas tehnoloģijas, mūsu IT komandai, kas nu jau sastāv no vairāk nekā 60 dažādiem speciālistiem, nepieciešams jauns komandas papildinājums - IT drošības speciālists/-e, kas piedalīsies dažādu drošības procesu uzlabošanā un ieviešanā.

Tavi pienākumi:

  • analizēt IT drošības notikumus un iespējamos apdraudējumus, veikt to pārraudzīšanu;
  • kontrolēt izmaiņas Informācijas sistēmās un IT infrastruktūrā;
  • nodrošināt regulātas IT sistēmu drošības pārbaudes un risku analīzi;
  • piedalīties IT drošības uzlabošanas pasākumos un drošības risinājumu ieviešanā;
  • veidot un uzturēt IT drošības dokumentāciju, piem., pārskatus;
  • izstrādāt uzņēmuma IT drošības politiku un kontrolēt tās īstenošanu;
  • veikt darbinieku apmācību un sniegt konsultācijas IT drošības jautājumos;
  • pārvaldīt lietotāju piekļuves tiesības resursiem;
  • piedalīties informācijas sistēmu un IT infrastruktūras ieviešanas projektos.

Mūsu prasības:

  • labas zināšanas par IT drošības jautājumiem;
  • pieredze darbā ar ievainojamību testēšanu un attiecīgajiem rīkiem (piemēram, Kali Linux, BurpSuite, Nexus u.c.);
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • vēlamas PHP programmēšanas valodas zināšanas;
  • vēlama pieredze darbā ar MySQL datubāzu pārvaldības sistēmu;
  • vēlama pieredze Unix sistēmu administrēšanā;
  • vēlama pieredze un zināšanas par OWASP testēšanas metodiku.

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1000 - 4000 eiro bruto mēnesī (viss atkarīgs no Tavām zināšanām, prasmēm un līdzšinējās pieredzes);
  • iespēju izvēlēties savu datortehniku un aprīkojumu – var strādāt Windows, Linux vai Mac vidē
  • bezmaksas siltas un veselīgas pusdienas;
  • elastīgu darba dienas sākumu - darbā varēsi ierasties līdz plkst.11.00;
  • veselības apdrošināšanu, visas sociālās garantijas;
  • iespējas mācīties (konferences, grāmatas, kursi, mentorings)
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e, izvērtējot savu kompetenču atbilstību prasībām un pienākumiem!

AS Printful Latvia (Reģ.nr. 40203050078)