Sveiks un vesels

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 138

Runā

  Par šo profilu

  "Sveiks un vesels" draugiem.lv lapa, kur pieejami jaunumi par veselības veicināšanas aktivitātēm!

  Kontakti Vairāk »

  Runā

  • Sveiks un vesels 18. jūn
   Covid-19 izplatība Latvijā by Slimību profilakses un kontroles centrs SPKC - Infogram; Atjaunota informācija par COVID-19 saslimšanas gadījumiem Latvijā. Interaktīvu karti ar aktīvajiem gadījumiem var aplūkot šeit https://arcg.is/TH51C
  • Sveiks un vesels šodien
   Šodien, 08.07. plkst.16:00 aicinām mediju pārstāvjus uz attālinātu pasākumu Zoom platformā ar iespēju uzdot jautājumus par aktuālo informāciju saistībā ar saslimšanas gadījumu pieaugumu Latvijā, kas novērots pēdējās dienās. Plašāka informācija: https://spkc.gov.lv/lv/aktuali...
  • Sveiks un vesels šodien
   Vērtējot šīs nedēļas saslimstības gadījumus ar Covid-19, ja epidemioloģiskās izmeklēšanas rezultātā apstiprināsies, ka vairākiem gadījumiem nebūs izsekojams infekcijas avots, tad, visticamāk, būs jāatgriežas pie stingrākiem ierobežojumiem nākošajā nedēļā.
  • Sveiks un vesels šodien
   Šobrīd SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka 2 saslimušie iespējami saistīti ar vakar ziņoto uzliesmojumu privātā paziņu lokā, vēl 2 personas ar simptomiem norāda apmeklējumu Aqua Luna (saistību ar uzliesmojumu skaidrosim). Ar 3 saslimušajiem uzsākta saziņa.
  • Sveiks un vesels šodien
   Pēdējās 24h veikti 1773 COVID-19 testi. Reģistrēti 7 jauni saslimšanas gadījumi. Latvijā kopā veikti 162 054 izmeklējumi, saslimusi 1141 persona un 1008 izveseļojušās, 30 mirušas. Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar COVID-19 (kopā stacionāros ārstējas 5 pacienti: 4 pacienti ar vidēji smagu, 1 pacients ar smagu slimības gaitu). Kopā no stacionāra izrakstīts 181 pacients. (NVD dati)