Matrači "STROMA"

Oficiālā lapa
Ieteikt
 3

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jautājumi un atbildes

skatīt visus

Kas ir Stroma?
D.A.Stroman LTD ir viens no lielākajiem matraču ražotājiem un eksportētājiem Kiprā ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi.
Uzņēmuma vīzija ir vienkārša „Izgatavot produktus labam miegam, kurus ar lepnumu iesakām saviem draugiem un ģimenei!”.
Ikviens mēs zinām cik svarīgs ir labs nakts miegs! Miegā mēs pavadām gandrīz trešo daļu no mūsu dzīves, uzkrājam spēku jaunai dienai un labs miegs ir viens no labas veselības pamatiem!
Tāpēc D.A.Stroman īpašu uzmanību pievērš produktu kvalitātei, seko līdzi inovācijām gan matraču ražošanā, gan speciālistu un ārstu ieteikumiem.
Ražošanas pamatā galvenokārt ir roku darbs un augstas kvalitātes materiāli, kas atbilst Eiropas kvalitātes standartiem kā Oeko-Tex Standart 100, Ekomarķējums (EcoLabel) un citiem. Matrači ir testēti Starptautiskajā Mēbeļu rūpniecības pētniecības asociācijā (FIRA International LTD, Lielbritānija) un saņemti sertifikāti par atbilstību BS NE 1957:2000 kvalitātes standartiem.
Kādus matračus ražo D.A.Stroman LTD?
Stroma ražo abpusēji lietojamus atsperu matračus bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem. Abpusēji lietojami – tas nozīmē, ka gan matrača vienas, gan otras puses pildījums ir viens un tas pats un to apgriežot, Jūs baudīsiet tādu pašu miegu kā guļot uz matrača otras puses. Atkarībā no matrača veida var atšķirties virsējais auduma stepējums, kas var būt stepēts ar kokvilnas vai vilnas šķiedru – vilna ziemā uztur siltumu, savukārt kokvilna puse vasaras mēnešos būs vēsāka. Ražošanā tiek izmantotas Bonell, Pocket un Micropocket atsperes. Sortimentā ir tikai viena veida bezatsperu matracis – Coco Ecological child, kas domāts zīdaiņiem.
Ar ko atšķiras Bonell, Pocket un Micro pocket atsperu matrači?
Bonnell veida atsperes ir biezākas un stingrākas, tās savā starpā savienotas ar spirālveida stiepli. Un tāpēc matrači ar Bonell atsperēm ir cietāki.
Atšķirībā no Bonell atsperēm, katra Pocket atspere darbojas individuāli, jo katra atspere ievietota atsevišķā auduma kabatiņā un tās nav savienotas savā starpā. Tādējādi ķermeņa svars tiek vienmērīgi sadalīts, kustas tikai tā virsmas vieta, uz kuras tiek izdarīts spiediens un atpūšoties Jūs netraucēs blakus guļošā kustības. Matrači ar Pocket atsperēm pareizi atbalsta mugurkaulu, viegli pieņem cilvēka ķermeņa formu un ir sevišķi ērti gulēšanai.
Micro pocket atsperēm ir tādas pašas īpašības kā Pocket atsperēm, bet tām ir mazāks diametrs, līdz ar to, to ir divreiz vairāk un tās sniedz vēl labāku atbalstu mugurkaulam.
Kādi materiāli tiek izmantoti Stroma matraču ražošanā?
Stroma matraču ražošanā tiek izmantoti dabīgi, ekoloģiski, augstas kvalitātes un Eiropas Savienības regulu prasībām atbilstoši materiāli. Visi materiāli tiek piegādāti no atzītiem Eiropas ražotājiem.
Ar ko atšķiras Stroma matrači no citiem?
Pārsvarā matraču pildījumam tiek izmantota dabīgas kokvilnas šķiedra savienojumā ar citiem materiāliem – aitas vilna, kamieļvilna, linšķiedra, kokoss šķiedra, latekss u.c. Matrači ir gaisa caurlaidīgāki, jo, atšķirībā no citiem matračiem, to sānos netiek izmantots porolons (izņemot ekonomiskās klases matraci „Iris”). Stroma matraču sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Jo, kā zināms uz matrača malām pieceļoties vai apsēžoties tiek radīts vislielākais spiediens.
Kā pareizi izvēlēties sev vislabāk piemērotu matraci?
Ņemot vērā, ka miegā mēs pavadām gandrīz trešo daļu no savas dzīves iesakām nežēlot laiku izvēloties sev matraci. Kāds būs katram piemērotākais matracis ietekmēs personas vecums, svars, garums, ērtākā gulēšanas poza un citas vēlmes. Visiem nederēs viens un tas pats matracis.
Lielākoties, cilvēki apskatot matračus, tos aptausta ar roku vai apsēžas uz tā malas, bet tā nav iespējams secināt vai tas ir Jums pats labākais matracis. Noteikti vajag apgulties, pagulēt tajā, apgriežoties uz vieniem, uz otriem sāniem, iegulties savā mīļākajā gulēšanas pozā.
Ja Jums patīk gulēt uz muguras, iesakām izvēlēties vidēji cietu matraci. Ja patīk gulēt uz vēdera, tad labāk izvēlēties matraci, kam ir lielāks materiālu pildījums virs atsperēm un būs mīkstāks, tādējādi atvieglojot sirds darbību guļot. Tiem, kam patīk gulēt uz sāniem labāk izvēlēties matraci, kam ir lielāks materiālu pildījums virs atsperēm vai vidēji mīkstu matraci, atkarīgs no cilvēka svara.
Ja matracis būs paredzēts diviem, tad tas noteikti jāizmēģina abiem partneriem.
Kad ir pienācis laiks mainīt matraci?
Matrača mūžu ietekmē dažādi faktori – tā kvalitāte, lietotāja svars, cik bieži tas tiek lietots, kā mēs rūpējamies, lai matracis kalpotu ilgāk, mūsu veselības un dzīves stila izmaiņas.
Speciālisti iesaka matraci mainīt reizi 8-10 gados, kas saistīts ar cilvēka organisma fizioloģiskajām organisma izmaiņām un varbūt Jums ir vajadzīgs cits matracis nekā līdz šim.
Dažas vienkāršas norādes, ko „pateiks” Jūsu esošais matracis, ka vajadzētu sākt domāt to mainīt ir:
- ja no rīta pieceļoties ir muguras sāpes, bet dienas laikā tās pašas par sevi pazūd;
- ja Jūsu miegs nav tik labs kā iepriekš;
- ja guļot uz cita matrača Jūsu miegs ir labāks nekā guļot uz Jūsu matrača;
- un protams, ja matracim ir acīmredzami bojājumi.
Ko darīt, lai matracis kalpotu ilgāk?
Lai matracis kalpotu ilgāk daži no ieteikumiem būtu:
Matraci novietojiet uz līdzenas virsmas vai pareizi salīstota gultas rāmja (atstarpe starp līstēm ne vairāk par 7cm).
Gultas iekšējiem izmēriem jābūt vismaz par 1 cm lielākiem nekā matrača izmēriem.
Regulāri matraci apgrieziet, lai tas „neizgulētos” vienuviet! Pirmos 2-3 mēnešus ieteicams apgriezt matraci uz otru pusi, kā arī pretējā virzienā, vienu reizi 2-3 nedēļās, pēc tam to apgriezt reizi 2-3 mēnešos.
Izmantojiet virsmatraci vai aizsargpārvalku, tā pagarināsiet matrača mūžu un būs ērtāka matrača virsmas kopšana.
Nerullējiet vai nelokiet atsperu matraci, to transportējot, tīrot vai uzglabājot, tas var radīt nelabojamus matrača bojājumus. Matrači transportējami horizontāli vai vertikāli ar garāko malu uz leju.
Ik pa laikam palutiniet savu matraci ar putekļu sūcēju, jo mums ikvienam patīk tīrība un neļaujiet bērniem pa to lēkāt!

Runā

    Par šo profilu

    D.A.Stroman LTD ir vieni no lielākajiem matraču ražotājiem un eksportētājiem Kiprā ar vairāk nekā 25 gadu darba pieredzi. Gadu gaitā uzņēmums ir audzis un attīstījies, kam par pamatu ir bijusi vienkārša uzņēmuma vīzija „Izgatavot produktus labam miegam, kurus ar lepnumu iesakām saviem draugiem un

    Kontakti Vairāk »