sekoeko.lv

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 12

 

Organyc Dubultpaka - ikdienas ieliktnīši un dienas paketes + dāvana
http://www.sekoeko.lv/?id=2&pkid=935…

Organyc biksīšu ieliktnīši un dienas paketes jūtīgai ādai ir plāni, elpojoši un anti alerģiski no 100% kokvilnas, katrs iepakots atsevišķā kabatiņā. Bez hlora. Klīniski un dermatoloģiski testēti. Palīdz izvairīties no jebkāda ādas kontakta ar sintētiskiem materiāliem un justies svaigi, droši un tīri, vienlaicīgi lietojot produktu, kurš neatstāj negatīvu ietekmi uz vidi. Organyc līnija ir izveidota, lai palīdzētu sievietēm ar jūtīgu ādu mazināt nepanesības vai iekasuma risku, ko izraisa pastāvīgs kontakts ar ķīmiski apstrādātiem materiāliem.

Par produktu:

balināts ar ūdeņraža pārskābi - nekaitīgu hlora alternatīvu, kas vienmēr sadalās par ūdeni un skābekli, kamēr hlora balinātājs atstāj dioksīna nogulsnes, kas var kaitēt cilvēka veselībai;
bez smaržvielām, lai saglabātu kokvilnas dabīgās īpašības un nepievienotu potenciālas kairinājuma izraisošas vielas;
bez mitrumu uzsūcošiem pulveriem, jo kokvilna pati par sevi ir dabīgs absorbents;
pateicoties kokvilnas šķiedru dabīgajai struktūrai, nodrošina dabīgo mitruma līdzsvaru slēgtā vietā, vienlaicīgi ļaujot ādai elpot;
samazina pārkaršanas un iekaisumu risku, kas rodas ādai pastāvīgi berzējoties pret sintētiskiem materiāliem, jo īpaši staigājot, skrienot vai nēsājot ciešu apģērbu.

Sastāvs: 100% bio kokvilna, aizsargslānis no Mater-Bi (bio polimērs no kukurūzas cietes).

IESAKI UN LAIMĒ akcijas noteikumi:
*reģistrējies par http://www.draugiem.lv/sekoeko.lv sekotāju
*iesaki jaunumu

25.07.2013. izlozēsim laimīgo, kura saņems http://www.sekoeko.lv dāvaniņu - pašas izvēlēto Organyc dubultpakas komplektu!

iepriekšējā5. no 185nākamā

Organyc dubultpakas + dāvanas! IESAKI UN LAIMĒ!

Ievietoja: sekoeko.lv 20. jūl 2013 15:06

26 cilvēkiem patīk

Vairāk

Citas šīs lapas galerijas