Jaunumi

Izdots CD albums “Rainis un Aspazija Raimonda Paula dziesmās”

  • 2. okt 10:05

Izdota unikāla dziesmu izlase, kurā apkopotas komponista Raimonda Paula dziesmas, kuras viņš sarakstījis ar Raiņa un Aspazijas dzeju. Albumā iekļauti dziesmu cikli, kurus izpilda Emīla Dārziņa mūzikas skolas zēnu koris un solists Jānis Sproģis. Savukārt dziesmu ciklu “Baltās dziesmas” izpilda bērnu ... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls uzstājies Liepājā koncertā Dzimis Liepājā

  • 8. sep 10:06

Pēc Guntara Rača ielūguma Maestro Pauls sniedza priekšnesumu Guntara jubilejas koncertā "Dzimis Liepājā", Liepājas Olimpiskajā centrā.

Mārtiņš Ruskis ieraksta Raimonda Paula dziesmu „Tu esi ceļš”

  • 11. aug 16:51

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis, kura sadarbība ar Maestro Raimondu Paulu aizsākās jau 2012. gadā, šonedēļ publicējis jaunu, sadarbībā ar Maestro Paulu un Guntaru Raču tapušu dziesmu „Tu esi ceļš”. Dziesmu producējis un aranžējis Gints Stankevičs. Piebalsis iedz... Lasīt tālāk

Līgosim kopā ar Raimondu Paulu! Jauna dziesmu programma!

  • 6. jūn 09:08

Jau tradicionāli Rīgā Līgo svētkus svin 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā. Šogad pasākumā „Līgosim krastmalā! Ielūdz Raimonds Pauls” rīdziniekiem un pilsētas viesiem par prieku maestro Raimonds Pauls kopā ar režisori Svetlanu Rudzīti ir radījuši īpaši krāšņu lieluzvedumu ar Latvijas labāko koru ... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls ar grupu "bet bet" ieraksta jaunu dziesmu albumu.

  • 5. mai 19:45

Albums ar 12 jaunām Raimonda Paula dziesmām, kurām vārdus rakstījis Guntars Račs, nāks klajā pašā jūnija sākumā. Albuma nosaukums būs "Vasara nebeigsies nekad".

Pirmās dziesmas pirmatskaņojums gaidāms jau šonedēļ.

Top jauna dziesmu programma

  • 10. feb 22:06

Tas notiks vasarā...

Izdots Raimonda Paula un jaunās džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas albums „Melns ar baltu”

  • 10. dec 2014 10:49

Šonedēļ mūzikas veikalos nonāks jaunās un daudzsološās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas debijas albums „Melns ar baltu”, kurā apkopotas 12 jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Kristīne Prauliņa :- „Šī albuma iznākšana, protams, ir ļoti īpašs notikums. Izjūtu ... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels izdod kopīgu „Ziemassvētku albumu”

  • 26. nov 2014 11:31

Divi izcili Latvijas mūziķi pirmo reizi vienojušies kopīgā dziesmā, kopīgā albumā un koncertprogrammā.  1. decembrī klausieties albuma prezentācijas koncerta tiešraidi Latvijas Radio un Latvijas radio 2 programmās no plkst 19.00.

Lai arī abi pieredzējušie skatuves mākslin... Lasīt tālāk

Nākamnedēļ muzikas veikalos nonāks Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela "Ziemassvētku albums"

  • 21. nov 2014 13:33

Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela „Ziemassvētku albums” nāks klajā jau pēc nedēļas, bet skats aiz loga tā vien saka „Balts sniedziņš snieg uz skujiņām”...tāpēc arī sniedzam jums iespēju jau tagad noklausīties vienu no šī albuma dziesmām!

Ierakstīts Gi... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels vienojas kopīgā dziesmā

  • 11. nov 2014 12:40

Maestro Raimonds Pauls un dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels ir pabeiguši darbu pie „Ziemassvētku albuma”, kurš nāks klajā šī gada 1. decembrī.

Jaunajā albumā būs iekļautas 13 Maestro dziesmas. Tas tapis Ginta Stankeviča jaunajā ierakstu studijā un ierakstā piedalījušies arī Raimonds Macats (taustiņu i... Lasīt tālāk