Jaunumi

Top jauna dziesmu programma

  • 10. feb 22:06

Tas notiks vasarā...

Izdots Raimonda Paula un jaunās džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas albums „Melns ar baltu”

  • 10. dec 2014 10:49

Šonedēļ mūzikas veikalos nonāks jaunās un daudzsološās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas debijas albums „Melns ar baltu”, kurā apkopotas 12 jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Kristīne Prauliņa :- „Šī albuma iznākšana, protams, ir ļoti īpašs notikums. Izjūtu ... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels izdod kopīgu „Ziemassvētku albumu”

  • 26. nov 2014 11:31

Divi izcili Latvijas mūziķi pirmo reizi vienojušies kopīgā dziesmā, kopīgā albumā un koncertprogrammā.  1. decembrī klausieties albuma prezentācijas koncerta tiešraidi Latvijas Radio un Latvijas radio 2 programmās no plkst 19.00.

Lai arī abi pieredzējušie skatuves mākslin... Lasīt tālāk

Nākamnedēļ muzikas veikalos nonāks Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela "Ziemassvētku albums"

  • 21. nov 2014 13:33

Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela „Ziemassvētku albums” nāks klajā jau pēc nedēļas, bet skats aiz loga tā vien saka „Balts sniedziņš snieg uz skujiņām”...tāpēc arī sniedzam jums iespēju jau tagad noklausīties vienu no šī albuma dziesmām!

Ierakstīts Gi... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels vienojas kopīgā dziesmā

  • 11. nov 2014 12:40

Maestro Raimonds Pauls un dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels ir pabeiguši darbu pie „Ziemassvētku albuma”, kurš nāks klajā šī gada 1. decembrī.

Jaunajā albumā būs iekļautas 13 Maestro dziesmas. Tas tapis Ginta Stankeviča jaunajā ierakstu studijā un ierakstā piedalījušies arī Raimonds Macats (taustiņu i... Lasīt tālāk

22.oktobrī Maskavā pirmizrāde jaunam Raimonda Paula mūziklam "Viss par Pelnrušķīti"

  • 20. okt 2014 12:21

Jaunais mūzikls "Viss par Pelnrušķīti" tiks izrādīts Maskavas "Mūzikla teātrī". Izrādes autors ir Dmitrijs Bikovs. Sergeja Plotova dziesmu teksti un librets. Piedalās grupa "Slot". Natālijas Terehovas horeogrāfija.


Vairāk par izrādi šeit: http://teamuz.ru/plays/zolushka/

Raimonds Pauls, Guntars Račs un Kristīne Prauliņa gatavo jaunu latviešu džeza dziesmu albumu

  • 16. okt 2014 21:50

Turpinās darbs Latvijas Radio Studija pie jaunā Raimonds Pauls un Kristine Praulina latviskā džeza albuma, kurš dienasgaismu ieraudzīs šajā novembrī. Ierakstā piedalās instrumentālā grupa Paula vadībā, kā arī Sinfonietta Rīga muziķi Normunda Šnē vadībā. Pie pults Varis Kurmiņš. Visu jauno dziesmu mū... Lasīt tālāk

«Klasikas» tiešraidē no LR 1. studijas - koncerts ar Paulu, Prauliņu un Radio bigbendu

  • 15. okt 2014 16:52

Svētdien, 19.oktobrī, plkst. 17 Latvijas Radio pirmajā studijā notiks džeza mūzikas koncerts, kurā piedalīsies maestro Raimonds Pauls, dziedātāja Kristīne Prauliņa un Latvijas Radio bigbends. Koncertu tiešraidē pārraidīs Latvijas Radio 3 "Klasika", koncertu vadīs Edgars Raginskis.

Pirmo reizi studij... Lasīt tālāk

Raimonds Pauls programmā "Kino mūzikas leģendas"

  • 12. sep 2014 12:06

12. septembrī par godu Starptautiskā kinofestivāla „Baltijas Pērle” atklāšanai notiks krāšņs un vērienīgs galā koncerts „Kino mūzikas leģendas”, kurā piedalīsies pasaulslavenais vokālais kvartets „Le Divas” (Itālija), maestro Raimonds Pauls un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Ma... Lasīt tālāk

Festivāls “BIGBANK Latvijas Pērles” ir sācies! Raimonds Pauls triumfē regeja žanrā!

  • 22. aug 2014 18:07

Ceturtdienas vakarā festivālu atklāja tā idejas autors Raimons Pauls ar muzikāli un emocionāli daudzkrāsainu, taču teicami sabalansētu koncertu. Tā ievadā Maestro ar instrumentālo grupu izpildīja vairākus skaņdarbus elegantā estrādes džeza manierē, kam sekoja piecas agrāk nedzirdētas dziesmas jaunās... Lasīt tālāk