Apģērbi-Lielie izmēri-Merlotī

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 127

Par mums

          SIA "Merloti" uzņēmums ir dibināts 2013. gada pavasarī. Mēs specializējamies liela izmēra sieviešu apģērbu un apavu tirzniecībā caur internetu. Mēs lepojamies ar to, ka spējam saviem klientiem piedāvāt ļoti plašu apģērbu un apavu asortimentu, sākot no 32 līdz pat 66 izmēram.
          Mūsu klāstā savai gaumei atbilstošu apģērbu spēs atrast ikviena sieviete. Mūsu misija ir likt Jums justies īpašām, neatkarīgi no tā, kāda izmēra apģērbu Jūs valkājiet! Mēs velamies ienest Jūsu garderobē košas krāsas un pilnīgi trakas apdrukas, apvienojumā ar izcilu servisu un perfektu apģērbu kvalitāti. Mūsu klientu apkalpošanas serviss vienmēr ar ieinteresētību uzklausīs visus Jūsu ieteikumus un centīsies atrast īstas atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.
          Tām sievietēm, kuras nekad vēl nav iepirkušies internetā, mēs no sirds novēlam uzdrīkstēties. Mūsu gadsimtā, kad viss tik strauji un spēji progresē, iepirkšanās virtuālajā vidē jau kļūst par normālu praksi mūsu saspringtajā ikdienā. Iepērkoties internetā mēs ļoti vērtīgi spējam ietaupīt savu laiku, kura vērtība ir nenovērtējama. Mūsu galvenās priekšrocības ir tas, ka varam aizbēgt no lielas kņadas un garām rindām pie uzlaikošanas kabīnēm. Merlotī komanda regulāri strādā pie uzlabojumiem un atjauninājumiem mājaslai,lai padarītu Jūsu iepirkšanos pie mums vēl ērtāku un patikamāku.
          Mēs strādajam un nedomājam apstāties pie sasniegtā. Mēs sakām lielu paldies visiem saviem esošajiem klientiem par ieteikumiem, sapratni un sadarbību, kas mums kā uzņēmumam palīdz augt. Un visiem jaunajiem klientiem mēs novēlam uzdrošināties un ielaist savā dzīvē ko jaunu un savādāku.
          Mēs novēlam Jums patīkamu pieredzi un lielisku šopingu internetā!

Uz turpmāku sadarbību,
vienmēr Jūsu SIA Merlotī