Mani Vitamīni

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 16

Veikals

Katalogs


Kontaktinformācija

SELENIUM 200mcg. 90tabl. Organisks selēns.

€ 32.96
SELENIUM 200mcg. 90tabl. Organisks selēns.. Minerālviela organiskais selēns ar visaugstāko biopieejamību L-selēnometionīna formā. Pasargā šūnas no mutācijas, iznīcina brīvos radikāļus, saista smagos metālus, lai izvadītu no organisma. Veicina šūnu imūnsistēmas, vairogdziedzera šūnu un hormonu darbību. 30 tabletes.

Satur selēna organisko formu L-selēnometionīnu, ko cilvēka organisms spēj dabīgi uzņemt un efektīvi uzkrāt. Katra kapsula satur 200 mkg organiskā selēna, dokumentāri apstiprināta L-selēnometionīna. Viena no cilvēka organisma šūnu sastāvdaļām ir L-selēnometionīns, tāpēc mūsu organisms var viegli izmantot tādu selēnu veselības uzlabošanai. No organiskā selēna organisms spēj efektīvi ražot svarīgāko šūnu aizsardzības vielu glutationperoksidāzi, kas cīnās pret šūnu mutāciju un palīdz ātrāk atjaunot spēkus pēc smagām slimībām. Selēns pasargā šūnas no gaisa piesārņojuma, cigarešu dūmu un jonizējošās radiācijas nelabvēlīgās ietekmes. Selēns neļauj bojāt veselās šūnas un iznīcina brīvos radikāļus, kas pastiprināti veidojas organismā dažādu slimību laikā. Organiskais selēns saista dažādus smagos metālus, kas tiek izvadīti no organisma. Organiskais selēns veicina pareizu šūnu imūnsistēmas darbību, aizsargā šūnas pret oksidāciju un ar to saistītu šūnu mutāciju. Organiskais selēns veicina pareizu vairogdziedzera šūnu un hormonu darbību. Pētījumi liecina, ka reģionos, kuru augsnē un uzturā ir mazāk selēna, vairāk iedzīvotāju slimo ar plaušu, prostatas, krūts, barības vada un kuņģa vēzi.

Kad ir ieteicams lietot organisko selēnu SELENIUM 200mkg ?

Selēns ir īpaši nepieciešams cilvēkiem, kuri hroniski slimo ar infekcijas un/vai alerģiskām slimībām (bronhiālā astma, hroniskā obstruktīvā plaušu slimība, saistaudu patoloģija, atrīti).

Ir pierādīts, ka selēns piedalās novecošanas procesu palēnināšanā, un tas spēlē aizsargājošu lomu pret dažām vēža formām. Selēna deficīts ir bīstams veselības riska faktors un veselības zuduma cēlonis, kas mazina organisma pretestības spēju, pasliktina pašsajūtu un dzīves kvalitāti, mazina sociālo un ekonomisko produktivitāti, veicina slimīgumu, palielina risku saslimt ar dažādām slimībām, tajā skaitā ar sirds-asinsvadu, onkoloģiskajām, kaulu-deformējošām un citām slimībām.

Ir noskaidrots, ka selēndeficīta gadījumā samazinās selēna un gandrīz 30 dažādu selēnenzīmu līmenis organismā, kas izraisa mitohondrālo disfunkciju. Mitohondriji ir organisma šūnu “spēkstacijas”, kas utilizē skābekli un ģenerē enerģiju, kura nepieciešama ne tikai bioloģisko procesu norisei un pašregulācijai, bet arī produktīvam dzīvesveidam. Daudzos pasaules zinātniskos centros noskaidrots, ka mitohondriālā disfunkcija rada dramatiskas sekas organismā, kuras izpaužas kā:

■ enerģijas nepietiekamība, mazspējas simptomi;

■ oksidatīvais stress un tā izraisītie bojājumi; atrofiski, distrofiski, deģeneratīvi, iekaisuma, toksiski un citi patoloģiski procesi;

■ zema organisma pretestības spēja; samazināta dzīvotspēja; palielināta kaitīgu faktoru ietekme; palielināts slimīgums, mazināta dzīvildze.

Lietošana: 1 tablete dienā pēc ēdienreizes, ar nelielu ūdens daudzumu.

Sastāvs 1 tabletē %RDA*
Selēns (selēna L- metionīns) 200 mkg 364%
*% RDA

Iegādes un piegādes nosacījumi

Kā pasūtīt.

Cienījamie klienti!

Ja jums rodas jautājumi par pasūtījuma noformēšanu mūsu interneta veikalā.

Ja jūs vēlaties nomainīt pasūtījuma saņemšanas vietu.

Ja jūs vēlaties noformēt p... Lasīt tālāk