Mani Vitamīni

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 16

Veikals

Katalogs


Kontaktinformācija

GLUCOSAMIN CHONDROITIN COLLAGEN 180tab. Skrimšļu kolagēns.

€ 34.84
GLUCOSAMIN CHONDROITIN COLLAGEN 180 tabletes/ 90 porcijas ir augsta attīrīšanas pakāpe, un dabīgais hondroitīns un glikozamīns tajā ir savienots pareizā attiecībā, tas satur jau sašķeltu skrimšļu kolagēnu, šī iemesla dēļ tiek aktīvi izmantots organismā un baro tā skrimšļaudus.

Glikozamīna, hondroitīna un kolagēna maisījums pasargā locītavu skrimšļus no bojājumiem, baro un atjauno skrimšļaudus un kaulus.
Stiprina locītavas un mugurkaula saites, nodarbojoties ar ārstniecisko vingrošanu un sportu, paātrina izveseļošanos pēc locītavu, saišu un kaulu traumām.
GLUCOSAMIN CHONDROITIN COLLAGEN iepakojumā 180 tabletes/ 90 porcijas
Nesatur: ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, cukuru, taukus, soju, laktozi. Ražots Šveicē.


Ieteicams lietot: mugurkaula sāpju un deformācijas gadījumos, skrimšļu, cīpslu un saišu traumu gadījumos.
Kustību apgrūtinājums, locītavu sāpes un čirkstēšana. Locītavu un kaulu slimības – osteoartroze, osteoporoze, parondopātija, reimatoīdais artrīts, osteohondroze, spondiloze u.c.
Reimatoīdā artrīta gadījumā. Pie kaulu lūzumiem pusmūža gados.
Rehabilitācijas periodā nodarbojoties ar ārstniecisko vingrošanu .
Sievietēm menopauzes periodā, lai novērstu osteoartrozes un kalcija zudumu veidošanos.
Nelietot: grūtniecība un zīdīšanas periods, individuālā sastāvdaļu nepanesība, antikoagulantu lietošana.
Lietošana: pa 2 tabletēm 2 reizes diennaktī, ēšanas laikā vai pēc tās, stabilas uzlabošanās gadījumos vai profilakses nolūkos- pa 2 tabletēm 1 reizi dienā.

Svarīgi: skrimšļaudu atjaunošanās nenotiek uzreiz, preparāta lietošanas process ir ne īsāks par 3 mēnešiem. Noturīgu ārstniecisko iedarbību var sasniegt 3-6 mēnešu laikā. Var lietot kopā ar nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem un glikokortikoīdiem. Lietošanas laikā samazinās nepieciešamība pēc nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem.

Sastāvs: 2 porcijas/4 tabletes satur: 1500 mg kolagēna hidroizolāta, 750 mg glikozamīna, 500mg hondroitīna un 5 mg E vitamīna.

Sastāva raksturojums:

Hondroitīns tiek ražots no attīrītiem un veseliem 3 gadīga buļļa kaulaudiem;
Glikozamīns tiek ražots no attīrītām un fermentētām dziļūdens vēžveidīgo čaulām;
Skrimšļu kolagēns tiek ražots no attīrītas un fermentētas sivēna skrimšļa kolagēna virsmas;
Dabisks E vitamīns tiek ražots no aukstā spieduma olīveļļas.


Hondroitīns un glikozamīns atrodas skrimšļaudos un aktivizē locītavu apvalku, locītavu iekšējo telpu šķidruma un skrimšļu virsmas atjaunošanās procesus.Veicina locītavu šķidruma izdalīšanos, kurš ieeļļo un aizsargā locītavas. Paātrina kaulu un skrimšļu audu atjaunošanās procesus, samazina kalcija zudumus. Nodrošina skrimšļu aizsardzību pret ķīmiskiem kaitējumiem, kas rodas lietojot pretsāpju vai hormonālos preparātus.

Kolagēns ir ķermeņa olbaltumviela, kas nodrošina skrimšļu, saišu un pat kaulu izturību un elastību, kolagēna šķiedras piesaista kalcija sāļus, hondroitīnu un glukozamīnu un aiztur tās audos.Tikai skrimšļu (2 tipa) kolagēns satur tādas aminoskābes kā oksiprolīns un oksilizīns, kuras ir nеpieciešamas, lai skrimšļaudos veidotos jaunas kolagēna šķiedras. Kolagēns paaugstina locītavu izturību un saišu elastību, noņem sāpju sajūtu intensīvu sporta treniņu vai fizioterapijas laikā.

Apmēram 60% mūsu ķermeņa sastāv no saistaudiem, un aptuveni 80% šo saistaudu veido tieši kolagēns. Kolagēns ir kā „līme”, kas satur kopā mūsu ķermeni un strādā kā amortizators. Kolagēnu mūsu ķermenis var ražot pats, taču intensīvi tas notiek līdz 25 gadu vecumam un tikai ja organismā ir pietiekami daudz vajadzīgu aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu. Kolagēna ražošanas tempi samazinās pie lielas fiziskas slodzes sportā vai pie smaga fiziska darba, arī ja organisma ir vajadzīgo aminoskābju, vitamīnu un minerālvielu trūkums.

Uzreiz kolagēna samazinājums nav jūtams, jo organisms ir uzkrājis kolagēna rezerves. Taču tad, kad rezerves sāk izsīkt un kļūst nepietiekamas, parādās skrimšļaudu novecošanās pazīmes – kustību apgrūtinājums, sāpes un čirkstēšana. Gadiem ejot, mūsu organisms saražo arvien mazāk kolagēna, taču patērē tikpat, tāpēc ir ļoti svarīgi savlaicīgi sākt lietot speciālo hondroprotektoru, kurš dod skrimšļaudiem struktūras komponentus un kolagēnu!

Šis preparāts dod iespēju tiešā veidā uzņemt tīru skrimšļu kolagēnu un palīdzēt organismam vairot savu skrimšļu, saišu un kaulu veselīgumu! Šim nolūkam tiek izmantots hidrolizēts kolagēns un kolagēna peptīdi – hidrolīzes process atbrīvo molekulārās saites, kas ļauj mūsu organismam uzņemt un galvenais – efektīvi izmantot skrimšļu kolagēnu!

Vitamīns E аizsargā skrimšļaudus no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības, stimulē savienotājaudu kolagēno un elastīgo šķiedru atjaunošanos, kā arī atjauno to zaudēto atsperīgumu. Nepieļauj muskuļu vājuma un noguruma rašanos.


Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Iegādes un piegādes nosacījumi

Kā pasūtīt.

Cienījamie klienti!

Ja jums rodas jautājumi par pasūtījuma noformēšanu mūsu interneta veikalā.

Ja jūs vēlaties nomainīt pasūtījuma saņemšanas vietu.

Ja jūs vēlaties noformēt p... Lasīt tālāk