Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO)

 

Mājaslapa http://www.lso.lv
Fani 229
Žanri Instrumental

 

Ieteikt
 7

Biogrāfija

Liepājas Simfoniskais orķestris ir īpašas skaņas orķestris klausītāju ausīm. Dāvājot klausītājiem skaņas, kurās satiekas skaistums un patiesība, pieredze un aizrautība, tiešums, smalkjūtība un pārliecinoša izaugsme, kā arī nebeidzama vēlme aizraut klausītājus neaizmirstamā skaņu burvībā.

Liepājas Simfoniskā orķestra īpašais dzintara skanējums (Amber Sound) radies unikālajā vietā pie Baltijas jūras – Liepājā. Vējiem bagātā pilsēta nes dziļas kultūras tradīcijas. Liepājas Simfoniskā orķestra skanējums vairāk kā simts gadu laikā izaudzis līdz atpazīstamai, klasiskai un neapstrīdamai vērtībai. Diriģenti, solisti un klausītāji labprāt atgriežas dzintara skaņas (Amber Sound) fascinējošajā laukā, baudot orķestra spēles profesionālo un emocionālo kvalitāti.

Liepājas Simfoniskais orķestris ar katru gadu aptver arvien plašāku repertuāru, aizvedot klausītājus no realitātes līdzi burvīgajām skaņām. Liepājas Simfoniskais orķestris savas spējas ir pierādījis jau XXII Starptautiskajā Pianisma zvaigžņu festivālā, kurš ieguvis prestižu vietu mūzikas pasaulē, gadskārtējā festivālā „Liepājas vasara”, sniedzot izsmalcinātu kamermūziku un arī garīgo mūziku ar atraktīviem un iemīļotiem solistiem dažādās Liepājas un citās Latvijas koncertu norises vietās, labdarības koncertos un daudzos citos koncertu ciklos.

Ar 2014. gadu Liepājas Simfoniskais orķestris ir uzsācis arī divus jaunus koncertciklus – „Liepājas skaņas Rundāles pilī”, veidojot vēsturisku un grācijas pilnu baudījumu klausītājiem un koncertciklu – „Lielo Dzintaru gaidot”, ar kuru popularizē Liepājas jauno koncertzāli „Lielais Dzintars” – orķestra topošo mājvietu.

Liepājas Simfoniskais orķestris ir orķestris, kurš spēj apvienot kopā arvien vairāk dažādus māksliniekus un lielāko orķestra prioritāti – klausītājus no visas pasaules.


Priecāsimies Jūs redzēt LSO koncertos!

Dalībnieki

Orķestra inspektore

Mārketinga un pārdošanas vadītāja

Sabiedriskās attiecības

LSO praktikante

Sabiedrisko attiecību praktikante

Producente

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika