iVF Riga

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Ģenētiskās konsultācijas un izmeklēšanas

Ģenētika ir zinātne, kas strauji attīstās un bieži vien mūsdienās dod atbildes uz jautājumiem, kas bijuši neskaidri iepriekš.

Šobrīd ir atklātas neskaitāmas ģenētiskā materiāla izmaiņas (mutācijas), kas var būt par iemeslu, piemēram, dažādiem ģenētiskajiem sindromiem, kas dažkārt var tikt nodoti no paaudzes paaudzē, vai var būt par traucēkli bērna ieņemšanas procesā (neauglības cēlonis), vai arī neļaut embrijiem veiksmīgi implantēties sievietes dzemdē un attīstīties.

Klīnika iVF Riga piedāvā plašas iespējas ģenētisko konsultāciju un izmeklēšanas ietvaros, lai risinātu Jūsu problēmas neauglības jautājumos, kam par iemeslu var būt ģenētiskie traucējumi. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums tikt pie vesela bērniņa, arī apstiprinātu ģenētisko patoloģiju gadījumā.

Pēdējais iVF Riga sasniegums ir preimplantācijas ģenētiskais skrīnings – PGS, kas ar augstu precizitāti ļauj noteikt embrija hromosālās (ģenētiskā materiāla) izmaiņas pirms embrija transfēra mātes dzemdē.

Dotā metode (aCGH – salīdzinošā genoma hibridizācija uz mikročipiem) ir pirmā un vienīgā Austrumeiropā, kas ļauj pārbaudīt visas embrija hromosomas, tādā veidā ļaujot sasniegt Jums pozitīvu rezultātu jau pirmajā ārstēšanas reizē, izslēdzot neveiksmīgus IVF ciklus un grūtniecības pārtraukšanos neilgi pēc embriju transfēra.