iVF Riga

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Jaunākās metodes klīnikā iVF Riga

  • Ja iepriekšējos ICSI (viena spermatozoīda injekcija olšūnas citoplazmā jeb mikroapaugļošana) mākslīgās apaugļošanas ciklos pacientiem bija neliels apaugļoto šūnu skaits, tādos gadījumos rekomendējam lietot Cult-Active. Tā ir inovatīva metode, kuru pielieto, lai aktivizētu olšūnas pēc apaugļošanas un pazemināta šūnu kvantitātes un kvalitātes gadījumos. Šī parādība biežāk novērojama sievietēm pēc 37 gadiem.

  • PICSI metode (morfoloģiski labākā viena spermatozoīda injekcija olšūnas citoplazmā) –mikromanipulācijas metode, kas palīdz efektīvāk izvelēties nobriedušus, bez vizuāli redzamiem defektiem un olšūnu apaugļot spējīgākus spermatozoīdus ICSI metodes apaugļošanai. Šī metode uzlabo spermatozoīdu selekciju līdz 98%. Šajā tehnikā spermatozoīdi tiek ievietoti hialuronskābē, kas piesaista nobriedušus spermatozoīdus. Tikai pilnībā nobrieduši spermatozoīdi, kas ir, sasnieguši spermatoģenēzes pēdējās attīstības, pakāpi ir spējīgi apaugļot olšūnu. Nenobriedušiem spermatozoīdiem ir paaugstināta DNS fragmentācija, aneiploīdija (hromosomu skaita izmaiņas) un nenobriedusi citoplazma. Izmantojot jauno PICSI tehniku, tiek paaugstināta iespēja sasniegt veiksmīgu grūtniecību.

  • EmbryoGlue – speciāli izstrādāta vide, kuru izmanto embrija transfēra laikā, embriju implantācijas dzemdē uzlabošanai. Šī vide ir bagāta ar hialuronskābi, ogļhidrātiem un aminoskābēm, kas kopā darbojas kā saistvielas dzemdes dobumā embriju implantācijas brīdī. Hialuronskābe ir dabīga viela, kas atrodas cilvēka audos. Zinātniskos pētījumos ir novērots, ka embriju implantācijas brīdī sievietes dzemdes dobumā ir paaugstināts hialuronskābes līmenis, kas palīdz embrijam labāk implantēties. Paaugstinātais hialuronskābes daudzums EmbryoGlue vidē, kurā embrijs tiek ievietots, pirms transfēra paaugstina embrija spēju piesaistīties sievietes dzemdes dobumā.

  • EmbryoGen — embriju kultivēšanas vide.  EmbryoGen sastāvā ir signālmolekulas, kuras atrodas arī mātes audos. Šīs signālmolekulas uzlabo komunikāciju starp mātes organismu un embriju, tādā veidā aizsargājot embriju no stresa, padarot viņu spējīgāku implantēties. Sievietēm pēc 35 gadiem paaugstinās risks neiznēsāt bērnu, šādām pacientēm ir ieteicams izmantot EmbryoGen. Viens no neiznēsātas grūtniecības iemesliem ir sievietes imūnās sistēmas reakcija uz embriju kā uz svešķermeni. EmbryoGen uzlabo mātes un bērna šūnu komunikāciju, kas savukārt uzlabo embrija implantāciju.