iVF Riga

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Par iVF Riga

iVF Riga — ginekoloģijas un reproduktoloģijas centrs, kas specializējas neauglības ārstēšanā. Mūsu medicīnas centrs pievērš īpašu uzmanību pacientiem, kuriem bijuši negatīvi rezultāti citās klīnikās. Pat ja Jums ir vairāk nekā 40 gadi, nezaudējiet cerību un vēlmi piepildīt savu sapni – kļūt par vecākiem. iVF Riga piedāvā visus neauglības ārstēšanas veidus (IUI ar partnera/donora spermu, IVF, ICSI).

Pieredzējis personāls, laboratorija aprīkota ar augstākās tehnoloģijas iekārtām, unikālas metodes, bet pats svarīgākais - individuāla pieeja katram pacientam – ieguldījums Jūsu ārstēšanā.  Konsultācijas un ārstēšanu klīnikā vada pieredzējusi speciāliste – daktere Violeta Fodina. Ar dakteres Violetas Fodinas un iVF Riga komandas palīdzību ir nākuši vairāk nekā 1000 bērnu Latvijā un citur pasaulē.

Ja gada laikā sievietei neiestājas grūtniecība – tas ir iemesls, lai vērstos pie ārsta un veiktu visas nepieciešamās pārbaudes.

iVF Riga – One-Stop neauglības ārstēšanas klīnika – visas nepieciešamās analīzes, pārbaudes un ārstēšanu Jūs varat veikt pie mums!