Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Vai kāds labs cilvēciņš varētu blondīnei apskaidrot vai pirkt oficiāl windows 8 vai palūgt kādam kurš māk,lai ieraksta manā kompjūterā? Paldies puiši ;)
 • Juris šodien 12:02
  Tas tikai blondinem...:D

HDD

 • 23. feb 11:47
Jāsak uzreiz ar to, ka ar problēmu necīnos es pats, bet gan labs paziņa :-)))
Tātad problēmas būtība ir tāda - ir Samsung portatīvais, modeli nezinu, uz kura stāv Windows 8.1. Klients vēlas Windows 10. Tā kā klientam vienmēr ir taisnība, tad tas process tiek palaists kā upgrade. Bet kā parasti tomēr
 • Mintauts vakar 23:15
  Jā, un vēl.... Tādus variantus ir grūti paredzēt... Kas to lai zin, ko tas Windows 10 ar to cietā firmwari dara - mož neko, a varbūt tomēr kaut ko... Tā kā - mācība uz mūžu un vēl drusku... :-)))
Sveiki, problēma saistīta ar ikonām. Jebkuram attēla formātam neuzrādas mazās bildes priekšskatījums, kas ir ikonas vietā, kaut arī ir uzlikts, ka atveras ar windows photo and fax viewer. Pēc pārinstalesanas tas novērsās, taču nu jau atkal ir klāt un kaut kaa nevēlos parinstalēt PC katru reizi, kad
 • Renārs vakar 15:16
  Liels paldies! 
Jūsu savienojums nav privāts

Uzbrucēji var mēģināt nozagt jūsu informāciju no vietnes kinoballe.lv (piemēram, paroles, ziņojumus vai kredītkaršu datus).

Atpakaļ drošībāSlēpt papildu informāciju

Šis serveris nevarēja pierādīt, ka šī ir vietne kinoballe.lv; tās drošības sertifikāta derīguma termiņš beidz

 • Māris 4. mar 20:30
  Var jau arī tāpat, ja nekādu informāciju, kuras pazaudēšana radīs neērtības, tur nevadi.
  Šajā gadījumā arī skaidrs, ka vienkārši sertifikātam beidzies termiņš un nez vai praktiski ļoti maziespējamā vienas paroles pazaudēšana būs īpaši sāpīga.

  Kaut ko pirkt, ievadot kredītkartes, uz kuras ir paprāva summa, datus, gan nevajadzētu

Displeja draiveri

 • 1. mar 15:21
Tātad zinu, ka jau te ir līdzīga problēma cilāta, bet gadus atpakaļ un nepilnīgi, teikšu tā,.

Lieta tāda, ka esot browserī, nav nozīmes kurā, vai palaižot spēli - dotajā gadījumā World Of Tanks(notiek ar jebkuru spēli) ekrāns nokaras, dažreiz ar redzamiem pikseļiem/kvadrātiem, citreiz vienkārši izmet
 • Ainars 3. mar 23:19
  ka jau teicu iesprieksh buutu labi ja vareetu notesteet karti citaa datoraa, pie drauga kaiminja vai veel kur citur. Katram savas testa metodes, diez vai taas buus pie vainas, nu es nez kaa ar to monitoru varbuut kaut kaadas nesaskanjas ar monitora hz bet nu tas neizskaidro uzkaarshanos vai friizus kaa tev. Citaa datoraa karti un tad zinaasi kur iisti ir vaina, vai nu tavaa sisteemaa vai tavaa kartee un tad jau izdariit taalaakos secinaajumus
Sveiki!
Gribēju jautāt, kas būtu obligāti jāveic un jāraksta cietā diska diagnostikas atskaitē?
S.M.A.R.T rezultāti
Benchmark tests
File benchmark tests
Jāveic sektoru pārbaude
Vai vēl kaut kas ir obligāts?

Vai HD Tune Pro programma šiem testiem ir laba?
Paldies.
 • Tālivaldis 3. mar 07:44
  Pēc ilgākas visādu tekstu lasīšanas esmu secinājis - 1) dažādi ražotāji dažādi smart info aizpilda, 2) smart info ir tikai informējoša nozīme, kura praktiski iespējams nav gluži tāda, bet kuru tomēr apskatīt vajag.... Vislabāk diska veselību parāda testi.

AMD FX6100

 • 28. feb 20:04
Atsaukmes par  AMD FX6100 3,3ghz procesoru 
Varbūt kāds var palīdzēt!
Pirms apmēram mēneša nopirku planšeti Lenova Joga 2, viss bija labi. Pirms apmēram nedēļas pārstāja darboties skaips, parādās uzraksts - lietotājprogrammas skype darbība ir apturēta.
Vairākas reizes esmu pārinstelējusi (atinstelējusi un instalējusi no jauna) nelīdz.
Viss pārēj
 • Elīna 1. mar 06:43
  Paldies, tieši tā skaips pats aizgāja!
Meklēju programmu vai vietni, kurā varētu ērti sistematizēt interneta ziņu rakstus. Piemēram, saglabāt un vēlāk atlasīt visus rakstus par Rīgas "Dinamo", sakārtot tos pēc datuma vai komandas sastāva un pretinieku komandas u.tml. Varbūt kaut kas līdzīgs mind maps, kur viens ieraksts var novest pie
 • Rihards 1. mar 00:16
  Nu, ja tu lieto Google Chrome, tad es ieteiktu paplašinājumu "Pocket", tas ļauj saglabāt rakstus internetā, ar iespēju tos klasificēt, pēc paša noteiktiem atslēgas vārdiem, jeb tegiem. Programmiņa ir ļoti vienkārša, un darbojas vienlīdz labi gan datorā, gan arī planšetē, ja ir iespēja. 
tīru laptopa iekšpusi, pacēlās jautājums vai putekļus vajag izpūst tikai ārā vai sasūkt putekļusūcējā?
 • Aivars 25. feb 17:34
  Abi, ja kas. Tāpēc dzert to nebūtu prātīgi, sadalīt frakcijās arī sarežģīti. Tiesa, etanols it kā esot metilspirta pretinde, bet es neriskētu.