Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Labdien visiem!
Lieta tāda, nopirku flešu un nu gribēju viņā salikt visus savus vajadzīgos dokumentus un bildes, bet šī man pretī izmet logu ''Disks ierakstaizsargāts''.
Kā tikt no tā vaļā? Flešai slēdža nav.
Mana sistēma: Win 8.1 64bit.

e bay

 • 26. apr 12:08
jus  nezin vai e bay kad pasut preci vaig reģistrēties pasutu pirmo reizi gribas zinat
 • Mārtiņš 26. apr 14:29
  Un nafig šajā domu biedru grupā spamot?! Meklē Ebay cienītāju grupā un jautā tur.
Tatad portativais  Asus A55V  iesledzot pats automatiski atver biosu,  nekaa nevaru palaist cd vai hdd vai kadu citu boot  , esmu atjaunojis bios caur flahtool un arii klaviaturu biju atvienojis nekaa,   savas zinashanas esmu izsmelis help
 • Armīns 25. apr 19:28
  vai nu klaviere vai nočakarējies bioss... pārprogrammēšanai var ievajadzēties specu ar lodāmuru un programmatoru...
sveiki tie kas sakak ka neko nevajag ludzu paturiet savus komentarus pie sevis  tad nu ta loti interese ka pareizi pasargat savu win 8  pc  ludzams ne tikai drukat nosaukumus bet ari  savus viedoklus par programam  kuras man vajadzetu lietot  ludzu nelikt piratu linkus bet izstradataja linkus  loti
 • Viktors 24. apr 23:39
  lūgums izpildīts izmantojot podziņu bloķēt...
Nepieciešama palīdzība. Vēlos aizliegt lejuplādēt failus no jeb kura interneta pārlūka, bet nezinu, kā to var izdarīt un vai var..Zinu ka ir iespēja katram interneta pārlūkam atsevišķi to izdarīt, bet piemēram, ja būtu 10 dažādi pārlūki, tā būtu liela ķēpa katram to izdarīt un uz vairākiem datoriem.
 • Madara 24. apr 19:04
  Man skola ir priekšmets informātikas praktikums, jādara dažādi praktiskie darbi. Uz exāmenu jāsagatavo pašai savs uzdevums, ko dotu citiem,..
  Un es izdomāju kko saistībā ar šo.. dažādi punkti, kur kkas ir jādara.. 
  Piemēram viens no uzdevumiem man ir bloķēt pieeju kādai interneta adresei (to es zinu kā). Tad klāt gribu to, lai nevar neko lejuplādēt un tā.
Sveiki.... Vai kads var pateikt kā , kur vai kurš var izvilkt bildes no sadauzīta telefona Sony Xperia st25i... Telefons sadauzīts jau sen best ara žel jo gribas bildes... Pieslēdzot vnk pie usb nevar jo telefons prasija atlauju vai pieslēgties datoram..
uzradās dators, pirkts dateksā, monitors atsevišķi, bezvadu pele un klaviatūra, sagatavoju flash atmiņu ar windows 8.1 64bit instalāciju, bet kā vispār ieiet biosā(monitors kā ieslēdzas uzreiz parāda "entering power saving mode"  un aiziet sleep)? 

un kā dabūt lai klaviatūra strādā, jo draiveri nav i
LeopPad CDi vai ir iespēja šādai bērnu planšetei uzlikt citu OS kaut android.?
ja kāds zin kā to panakt padalās ar info.
 • Jānis 15. apr 22:54
  uztaisīt strādājošu softu mazpazīstamiem dzelžiem NAV easy-šmeasy pasakums.
Lieta tāda, ka dators gāja vel vakar, viss ideāli, izslēdzu datoru un gāju gulēt. No rīta slēdzu iekšā, bet nekas nenotiek, melns ekrāns. Pārējais cik noprotu strādā, gaismiņas spīd, ventilators griežas, diskdzinis darbojas u.t.t.

Led gaismiņas (caps lock/num lock) Abas mirgo ik pēc 2 sekundēm -
 • Ģirts 16. apr 21:04
  Atklāti sakot - stulbs ieteikums, un pie vainas tur nav CPU, bet gan GPU! 
  Reflow taisa uz infrasarkanās lodēšanas stacijas, nevis cepenē!:D
vai kats nezin ka var nonemt no wirela paroli jo ka savieno ejot interneta  pec kada laika uzmetas ka jaievada lietotaja vards un parole man ir wireles  BUFFALO  modelis  WHR-G300N .