Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Sveiki,labdien, labvakar..

Lieta sekojoša, paziņa iedeva ACER ASPIRE 5930G, nekas neejot, protams, slēdzot iekšā kāds nebija pabeidzis instalāciju no XP SP3, bet tas nav tik būtiski, nu ko, ķēros pats pie instalācijas, nekas nesanāca, ne no diska, ne fleškas, nojēdzos zils palicis, tad no šī ACER AS

 • Ģirts 26. aug 21:31
  Tad, kā jau Armīns pieminēja, testē atmiņu un HDD. 
  Šodien bija līdzīga situācija ar HP ProBook 4540s, pēc HDD maiņas ne pa kam negribēja likties sistēma, pie vainas izrādījās 4Gb atmiņas modulis.

Hack Tool

 • 5. aug 19:21
Sveiki! Kas šis ir par briesmoni? Dažu sekunžu vietā jau veselu stunda, ja ne vairāk pagājis.. • Anda 24. aug 20:05
  Bija prom, bet tagad atkal atpakaļ tai pat vietā, jo skeneris viņu atkal atrada..

Google meklētājs

 • 17. aug 11:23
Google meklētājs vairs nedarbojas kā iepriekš.ierakstot meklētājā un sākot meklēt vajadzīgo izsviež šitādu brīnumu-

 pēc vienkāršiem vārdiem vairs negrib meklēt,bet pilnās adreses,piemēram, ,,https://www.draugiem.lv,,meklē.kas par vainu?
 • Raivo 17. aug 20:57
  sitadus met ja izmanto visaadus proxy

Pērk/Pārdod/Maina sludinājumi. V2.00Izcelts

 • 18. nov 2010 19:18
Sakarā ar pēdējā laika lielo sludinājumu pieplūdi, šeit notiek visa veida tirgošanās.
Par jaunu sludinājumu tēmu taisīšanu tiks piemērots brīdinājums. 

Pareiza un pieklājīga pārdošanas sludinājuma forma:
Pārdodu datoru:
Pamatplate: Gigabyte GA-P35-S3 http://www.gigabyte.ru/products/mb/specs…

Sveicināti,spečuki!

 • 13. aug 13:08
Lieta tāda,ka vakar portatīvais pats no sevis sāka izslēgties!Ieslēdz,viss ok,paiet kāda 2 stundas un šis izrubās!Apakša diezgan karsta!Tas varētu būt no pārkaršsanas,vai kā?Jānes meistariem,lai iztīra putekļus?
 • Aivars 15. aug 16:00
  Cepamās eļļas - līdz 2 mēneši tura. Pietiek ar pilienu, citādi notecēs.
  Es ņemu apsardzes signalizāciju veikalā, šprice (nu, ap 30 gramiem) - 3 eiro. pasta ķīniešu, vidēja līmeņa, bet pietiekama visiem gadījumiem.

Vētra vannā!

 • 14. aug 11:51
Paldies! Lai neizraisītu nevajadzīgus pārpratumus, izdzēsu iepriekšējo diskusiju ar lūgumu palīdzēt uzlikt latviešu valodu offisam. Paldies !
 • Viktors 15. aug 14:17
  2007 ofiss bija vislētākais visā microsoft vēsturē... kāda problēma bija iegādāties to uzreiz latviešu valodā? studentam un mājas lietotājam licence uz trīs datoriem maksāja 26 lati, bet iznākot 2010 ofisam, normālās bodēs iepakojums pārdevās par 10 latiem...
  jautājuma uzdevēja gan netika minējusi ne to, kurš no daudzajiem 2007. gada ofisiem viņai ir, ne viņa licences tipu... ne visiem no tiem bija dota iespēja mainīt interfeisa valodu... un slikti krekotajiem microsoft produktiem ražotāja mājaslapā labāk neielūkoties... lielākajā tiesā tādu lejupielāžu ir iekļauts atkārtotas legalitātes pārbaudes rīks...

Neiet monitors!!!

 • 14. aug 19:45
Sveiki!
Tātad lieta tāda ,ka monitors pie manas kastes neiet ,bet pie citas kastes iet, bet kastes vaina arī tā nav ,jo kaste iet pie cita monitora. Kas varētu būt pie vainas?
 • Māris 14. aug 20:36
  Visticamāk neatbalstīta izšķirtspēja iebakstīta, bet pie šāda apraksta tā ir tikai slikta anekdote.

  Tad neiet, tad izrādas pat tā kā sākumā kaut ko rādot..

Sveiki.

Šis ir vienkārši murgs. Visu šo laiku man ir bijis orģinālais Windows 7 Professional, bet tagad pieprasa, lai ievada Windwos 7 key. Pirms Windwos 10 instalēšanas es atradu savu Windows 7 key. Varbūt kādreiz vajadzēs. Tad Windows 10 instalācija nebija veiksmīga dēļ kāda zila ekrāna, uz kura ir
 • Ģirts 11. aug 11:53
  Oficiālais ir pārdošanā Latvijā jau no 29. jūlija, cita lieta vai bāzēs jau nav izķerts.. 
Nesteidzies pirkt jaunu!
Nomontē - ar naža galu -uzmanīgi atlobi uzlīmi - zem tās - aizbāznis - ar naža galu  noņem un uz as uzpilini pāris pilienus šuimašīnas eļļu - saliec, kā bija un lieto!
 • Aivars 11. aug 00:42
  par portatīvajiem ir atsevišķs stāsts! Viņiem ventilatoru nomainīt ir baigais čakars, jo jāmeklē konkrētajam modelim paredzēts ventilators - no citiem modeļiem parasti neder, izmēri neatbilst. Tur drīzāk jāturas pie vecā, bet tas atkal ir riskanti - vecais var nosprāgt jebkurā momentā un kas tad būs, tas atkarīgs no veiksmes.

Vīruss. surfvox.com

 • 9. aug 11:29
Sveiciens meistariem. Nekādi neizdodas tikt vaļā no šī mēsla   surfvox.com . Daudzko esmu izmēģinājis, bet pie kompja restarta atkal ir atpakaļ. 
P.s. izmantoju google chrome un win 10. Kādi padomi noderētu, jo katru reizi ir jāielogojas chromā pa jaunu.
paaldies jau iepriekš.
 • Ģirts 10. aug 12:17
  Tas pat nav vīruss, pup/adware paveids - lielākā daļa AV tādus pat neķer, jo lietotājs pats ir kaut ko saspaidījis un uzlicis labprātīgi. Pret tādu šņagu ir domāti tādi skeneri, kā: Malwarebytes/Spyhunter.