Par grupu

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt...
nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti...

Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Sveiki , man ir problēma ar austiņu pieslēgšanu.
Kad es pieslēdzu austiņas , skaņa pa viņām neiet.

Paskatījos iestatījumos un pamanīju , ka neatkarīgi no tā vai austiņas ir iespraustas vai nav , uzrāda , ka tās nav iespraustas. (Iespējams , ka ne tur skatos.)
Driveri tika izdzēsti un lejuplādēju pašus
 • Mihails Popovs šodien 07:20
  Paldies visiem , kas centās palīdzēt! Problēma atrisināta.

  Izrādās , ka man bija ieslēgta opcija , lai neatpazītu priekšējos portus austiņām un mikrofonam. Viss tika salabots ar Realtek HD Audio Manager.
Labvakar!
Vai kāds ir tagad instalējis sev Windows 10 insider preview?
 Internetā ir ziņas, ka instalējot tagad build 10130 un piereģistrējoties šai Microsoft insider programā, pēc 29. jūlija, kad iznāks Win10 fināl vesrsija, automātiski varēs iegūt MS licenci bez maksas. 
It kā jau individuālam lietot
 • Gundars vakar 23:59
  Jaunā datoru operētājsistēma Windows 10 būs pieejama iegādei un lejupielādei no 29. jūlija kā bezmaksas atjauninājums mājas lietotājiem, kuri šobrīd izmanto Windows 7 un Windows 8.1 operētājsistēmas versijas.
  http://kursors.lv/2015/06/01/oficiali-iz…
   Windows 10 it kā vajadzēja arī pie pirātiem nonākt bez maksas, bet Microsoft atklāja, ka pirātiem nāksies sadzīvot ar atgādinošu ūdenszīmi ekrānā – iegādājies Windows 10 licenci!

sveiki! IESAKAT?

 • 20. jūn 22:12
Sveiki kāds var ieteikt kādu kopmi priekš spēlēm. lidz 500 eiro apmērā
 • Armīns 4. jūl 19:25
  uz Micro ATX videokarti, kura ir garāka par pašu plati? tad jau vismaz korpusu arī varēji parādīt, lai redz vai cietie diski netraucēs videokartei... un ja vajadzēs sata vadus cietņiem pārspraust vai ramiem tikt klāt, tad tu droši sniegsi savu ieteicēja bezmaksas palīdzību, lai nagi nav jāaplauž...
  un kāpēc baroklis ar 550W uz +12V līnijas, ja otru videokarti tāpat šajā platē neiebāzt, OC neuztaisīt, bet pat ar visādu papildpropelleru neona uguņošanu būs pagrūti tikt pāri 300W patēriņam uz +12V līnijas... ja tas tikai tā korsāra uzraksta pēc, tad nevajag tur lieki pārmaksāt, korsārs nekad nav barokļus ražojis, šis ir visprastākais CWT baroklis un tikai ar uzlīmi atšķiras no analoga Chieftec  vai Thermaltake PSU...

Lenovo B570e

 • 3. jūl 18:54
Sveiki, ir problēma pārinstelēju windows, bet man nejiet vairs internets caur rūteri bet tikai caur kabeli.
Kas var'etu but pa iemeslu un kā viņu izlabot? 
 • Ģirts 4. jūl 12:35
  Tā ir lielākā un izplatītākā kļūda likt draiverus caur nezināmiem "driver scaner" un tamlīdzīgiem kreisajiem softiem! Draiveri vienmēr ir jāliek no ražotāja! Nav brīnums ka nekas neiet, video draiveris arī nekorekti strādā spriežot pēc tava screenshota - aero=disabled. Tā ka ieej vien Normunda norādītajā saitē un novelc visus draiverus no turienes! Ja nu galīgi nevar atrast tādā gadījumā var izmantot "Snappy driver installer" - sver gan ap 9gb. 

HDD datu atgūšana

 • 2. jūl 19:46
Sveiki.
Ir sanācis tā, ka ir nepieciešami dati no HDD, kuru atpazīt atpazīst, bet neparāda paša diska ietilpību. Varbūt kāds var pateikt ar kādu programmu var dabūt ārā visus datus? • Intis Neviero 4. jūl 00:44
  Un mani uzjautrina tavs komentārs, Sandi, jo Dāvis visu pareizi pateica. Citreiz nav nepieciešama deguna kasīšana caur ānusu.

Pērk/Pārdod/Maina sludinājumi. V2.00Izcelts

 • 18. nov 2010 19:18
Sakarā ar pēdējā laika lielo sludinājumu pieplūdi, šeit notiek visa veida tirgošanās.
Par jaunu sludinājumu tēmu taisīšanu tiks piemērots brīdinājums. 

Pareiza un pieklājīga pārdošanas sludinājuma forma:
Pārdodu datoru:
Pamatplate: Gigabyte GA-P35-S3 http://www.gigabyte.ru/products/mb/specs…
 • Tomczyks Slaidins 2. jūl 05:01
  Pirati....rakstiet man....pardodu win7 licenzes....

Problēmas ar ping'u

 • 30. jūn 20:54
Sveiki. Nesen uzradās tāda dīvaina problēma. Spēlējot kādu spēli man pings ļoti lēkā. Tad ir 40-50, un pēkšņi uzlec 150-200. Dažreiz ir pat tā, ka pings ir 1000+. Kas varētu būt par problēmu? Kādreiz es varēju spēlēt bez šādas problēmas. Viss gāja kā pa sviestu. Nezinu ko darīt:(

Par datoru.

CPU-Pen
 • Mintauts 1. jūl 14:30
  Tad ir jārunā par pieslēguma ātrumu, vai arī par rūtera kvalitāti, kā arī par sakaru kanāla kvalitāti nevajag aizmirst. Pinga laiku pats ietekmēt nekādīgi nevar. Dotajā gadījumā pings palielinās tikai tad, ja ir citi lietotāji, līdz ar to iemesli var būt iepriekš minētie. Principā, tomēr vajadzētu tam telekomam uzzvanīt un pastāstīt savu bēdu. Vai uzlabojumi būs vai nē, tas cits jautājums, taču kaut kādu atbildi šie sniegs - vai nu kulturāļi atšūs, vai arī kaut ko darīs... 
Ir apmēram 7 mēnešus vecs HP 350 G1, pirku jaunu. Problēmas rodas ar skaņu, kad dators ir ilgāk ieslēgts skaņa sāk vai nu čarkstēt vai ķerties(apm kā ieķēries mūzikas disks) kad restartē, tad problēma pariet, bet pēc neilga laika atkal atgriežas. Kas varētu būt par vainu? Programā, vai videokarte?
I
 • Chriss Sativa 1. jūl 12:02
  Njā diezgan detalizēti.

  Bet tā tīri teorētiski tā skaņas traucējumu problēma, viņa garantijā ir pierādāma?
  Jo domāju, ka programai šādus defektus nevajadzētu radīt.

Padoms

 • 28. jūn 08:52
Sveiki zinataji! Gribu noeksperimentet un savam PC Acer Aspire 7739Z uzlikt kadu no Mac OS X, nevis uz virtuala diska, bet pa tieso. Izguglejot parametri datoram atbilst. Vai tas ir iespejams? Lidz sim nekas isti nav izdevies, disks it ka palaizas, bet talak par abolisa zimi netiek. Varbut nepareiza
Sveiki. Veeleetos luugt kaadam, kas kaut ko saprot no PC paliidzeet man un sakomplekteet PC. Veelos meitai uzdaavinaat labu, tacu ta ka pats no PC daudz ko nesaprotu, tad mekleju paliidziibu te. Izveletais PC ir sheit, bet vinjam vel var veikt modifikaacijas pirms iegaades. https://www.pcspecialist.