Pasākumi

Pasākumu organizē

Laimīgās Mākslas Muzejs

Galleria Riga (Dzirnavu iela 67 7.stāvs) 300m2 100 krēsli WIFI 
WEB TV, AUDIO VIDEO 13-22 bez brīvdienām 
Rīkojam septīto gadu vairākas jaunas izstādes mēnesī no kaimiņvalstu un Latvijas Mākslinieku u...

ART RIGA 2017 Starptautisks Ikgadējs Mākslas Festivāls

"RIGA 2017 ART FAIR" 2017 pasākumu cikls notiks 7- 12 novembrī "Dzelzceļa Vēstures Muzejā". Izstādes no 20 valstīm, Mākslas konferences, Galeriju prezentācijas, koncerti, perf...

5.03-6.04 RIETUMU BANKAS CENTRĀ Vesetas ielā 7 „Happy Art Museum” izstāde „IDEA FIX”

Ceturtdien, 5. martā 2015
13:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

 Izstāde  „IDEA FIX”

9:30-17:00   No 5. marta līdz 6.aprīlim  RIETUMU BANKAS CENTRĀ Vesetas ielā 7 būs apskatāma  galerijas „Happy Art Museum” izstāde „IDEA FIX”. Piedāvājam skatītājiem intelektuālu piedzīvojumu – ceļojumu pa mākslinieku neizdibināmiem un neizprotamiem domas labirintiem, maldoties, meklējot un atgriežoties pie savas uzmacīgās vīzijas. IDEA FIX vienlaicīgi kā smaga nasta un mākslas virzošais spēks, mākslinieku zemapziņas sajūtas un  reālie tēli, kas atkārtojas un ceļo no sapņa uz sapni, no gleznas uz gleznu, no sapņiem uz audekla un no māksinieka darbnīcas uz muzejiem un cilvēku dzīvokļiem pārņemot ar suģestijas spēku arvien vairāk apburtu cilvēku apziņas. 

Izstādē  būs apskatāmi „Happy Art Museum” galerijas mākslinieku darbi: starp autoriem Sergejs Djomins, Dags Vidulejs, Juris Dimiters, Viktors Krotovs un citi. Kā arī galerijas draugi ART RIGA FAIR festivāla dalībnieki- eksotiskās Indonēzijas Bali salas laikmetīgās mākslas pārstāvji – Vajans Paramarta, Vajans Suarmadi, Romi Sukadana, Anastasija Kuznetsova-Ruf (10 lielformāta darbi atceļojuši no tūres Stokholma- Rīga-Maskava, USA mākslinieks Marks Glejs, kā arī izraēlietis Reuvens Shezens.

Izstādes atklāšana 4.martā 17.00 RIETUMU CENTRS Vesetas ielā 7

4 March WEST BANK CENTRE  "IDEA FIX"   Izstāde


From 4 March to 6 April WEST BANK CENTRE Vesetas Street 7 will be on display gallery "Happy Art Museum" exhibition "IDEA FIX"

Papildus informācija: 

Dags Vidulejs Ⓒ +377129595885, 

Gaļina Maksimova +37129177748

https://www.rietumu.lv/art-gallery

happyartmuseum@gmail.com

http://happyartmuseum.co

https://www.facebook.com/HappyArtEuroClub

https://twitter.com/Happy_ArtMuseum

http://artriga.com

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja