Pasākumi

Rise Of Groove Empire

Sestdien, 4. augustā 2012
19:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

Rise Of Groove Empire


Šī gada 4. augustā, Lilastē, viesnīcas „Medzābaki” teritorijā norisināsies saulainākais, skaļākais un grūvīgākais pasākums – „Rise Of Groove Empire”, kuru var nosaukt arī par mini festivālu sadarbībā ar „Groove Delicious”.

Pasākuma ietvaros uzstāsies vairāk kā 20 dīdžeji - Electricano, Ratz Lukas, Beatax, Trakais Mārtiņš, Emil Deo, Dzee, Andy Bassland, Virus 332 un daudzi citi Latvijā atzīti mākslinieki.

Apmeklētājiem jau no 19:00 būs iespēja izvēlēties sev tīkamāko deju placi, jo padomāts būs par visdažādākajām muzikālajām gaumēm – putu skatuve jeb Latvijas ballētāju sirdi iekarojušais- „Foam Kingdom”, ar 2 tonnām putu. Būs video projekciju skatuve, kur par vizuālo baudījumu parūpēsies VJ Tanuki_Mink un, protams, arī sava deju grīda būs visiem rnb, hip hopa, dubstepa faniem ar spilgtu go-go dejotāju šovu!

Bet tas vēl nav viss, jo viesnīcas „Medzābaki” stāvlaukumā norisināsies „Park & Party” jeb Latvijas autoklubu saiets, kur apmeklētājiem būs iespēja vērot saķīlētus un eksotiskus automobiļus, piedalīties virves vilkšanā, baudīt sexy car wash šovu, sajūsmināties par auto audio decibelu spēku, un, patiesībā, šeit nepietiek vietas, lai to visu aprakstītu, jo sadarbībā ar „Oranž Garaž” norisināsies vēl ļoti daudzas citas aktivitātes.

Par apmeklētāju vēdera labsajūtu parūpēsies viesnīcas „Medzābaki” restorāns un pats svarīgākais – visiem, kuri vēlās apmeklēt šo pasākumu, bet uztraucas par nokļūšanu – par to parūpēsies lieliskais „Party Bus”, kurš no Rīgas, Strēlnieku laukuma, kursēs uz Lilasti- tieši uz pasākuma norises vietu. Jūs vedīs skaistākais autobuss Latvijā – Baltā pērle jeb White Pearl un nokļūt varēs visi, jo autobuss kursēs vairākas reizes.

Pasākums norisināsies līdz 07:00 rītā un izturīgākos ballētājus „Party Bus” no rīta vedīs atpakaļ uz Rīgu, kur Jums būs iespēja apmeklēt oficiālo afterparty klubu „Ed Hardy Morning Club”.

Pasākumu var apmeklēt jebkurš interesents sākot no 18 gadu vecuma, ieejas maksa pasākumā ir tikai 3 lati un biļetes varēs iegādāties pie ieejas. „Party Bus” brauciena cena ir 3 lati un, ja dosies ar „Party Bus”, ieeja pasākumā būs bez maksas.

Papildus informācija:

http://www.draugiem.lv/ev/18394098/

http://www.facebook.com/events/254083498…

http://www.parkandparty.lv

http://www.medzabaki.lv

http://www.youtube.com/TheGrooveDelicious

Party Bus braucienam var pieteikties šeit:

http://www.facebook.com/events/265669766…

Mūs atbalsta labākie no labākajiem: „Alex Sound & Light”, „Party Bus”, „Ed Hardy Morning Club”, „Oranž Garaž”, „Aldaris”, „Medzābaki”, „Studentu Paradīze”, „Lilaste.eu”, „Oiv.lv”, „Captain Morgan”, „MR dizains”

Informē: „European Hit Radio”, „Spoki.lv”, „Club.lv”, „Market Media”

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja