Labdabīgs, diezgan sportisks, ar daudzpusīgām interesēm apveltīts sirms jauneklis ar daudziem trūkum...
 • V-diena: 13. aprīlis
 • Biju pašnodarbinātais: tulkošana English-Latvian, konsultāciju pakalpojumi, projektu un biznesa plānu izstrāde, ... Un esmu bijis vēl dies-zin-kas. Zinātnieks un pētnieks, ... Līdz nabagmājas sētniekam gan nenonācu, sanāca tieši otrādi. Bet tagad jaunais pensionārs! Paātrinājos. :)
 • R45vsk, R1Ģ, LVU, SUNY at Buffalo
 • Vējš, saule, pļavu smarža, putnu dziesmas, forši draugi, smiekli, ātrums līdz 40 km/h - ar 3 vārdiem sakot, ceļošana ar velosipēdu. Patīk dejošana - gan ar slaloma slēpēm http://dra.lv/gPr4hz, gan bez, pēdējā laikā tas ir svings Lindy Hop stilā. Labs kino, grāmatas, teiāteris.
 • Katru sestdienu gada siltākajos mēnešos vajag doties izbraucienos ar velosipēdu! Es to daru un iesaku. Ja grūti sākt, pievienojieties domubiedru grupai "VeloSestdienas":\r\nhttp://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=213009&grouplanguage=lv \r\n Un vispār - ritenis ir labākais pārvietošanās līdzeklis, ko izgudrojusi cilvēce. To nesaku es, to saka gudrāki par mani ("A bicycle is the most civilized conveyance known to Man." (Iris Murdoch))

Jaunākie draugi

Skatīt visus (329)

Runā

  Raksti

  Pa Rīgas radio vakar noklausījos ziņas, un izrādās, ka Polijas ziemeļos, no kurienes veiksmīgi aizlaidos, nupat ir bijusi pamatīga vētra ar 38 m/s vēju. Nokļūt tādā, esot uz riteņa... “Laikam dieva roka mani vada...” Kā jau iepriekš rakstīju, Polijā bija uznācis...
  Lasīt tālāk