Egils Turks

Medaļas

Skatīt visas

Intereses

Pēdējo reizi manīts

21. feb 23:44 no mobilās versijas

Labdabīgs, diezgan sportisks, ar daudzpusīgām interesēm apveltīts sirms jauneklis ar daudziem trūkum...
 • V-diena: 13. aprīlis
 • Biju pašnodarbinātais: tulkošana English-Latvian, konsultāciju pakalpojumi, projektu un biznesa plānu izstrāde, ... Un esmu bijis vēl dies-zin-kas. Zinātnieks un pētnieks, ... Līdz nabagmājas sētniekam gan nenonācu, sanāca tieši otrādi. Bet tagad jaunais pensionārs! Paātrinājos. :)
 • R45vsk, R1Ģ, LVU, SUNY at Buffalo
 • Vējš, saule, pļavu smarža, putnu dziesmas, forši draugi, smiekli, ātrums līdz 40 km/h - ar 3 vārdiem sakot, ceļošana ar velosipēdu. Patīk dejošana - gan ar slaloma slēpēm http://dra.lv/gPr4hz, gan bez, pēdējā laikā tas ir svings Lindy Hop stilā. Labs kino, grāmatas, teiāteris, laivošana.
 • Katru sestdienu gada siltākajos mēnešos vajag doties izbraucienos ar velosipēdu! Es to daru un iesaku. Ja grūti sākt, pievienojieties domubiedru grupai "VeloSestdienas":\r\nhttp://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=213009&grouplanguage=lv \r\n Un vispār - ritenis ir labākais pārvietošanās līdzeklis, ko izgudrojusi cilvēce. To nesaku es, to saka gudrāki par mani ("A bicycle is the most civilized conveyance known to Man." (Iris Murdoch))

Jaunākie draugi

Skatīt visus (339)

Inguna
London
(54)
Aldrute
nopietna
Nottingham
(51)
Iveta
Liepāja

Runā

  Raksti

  Turpinu kulturizēties. Svētdienās pēc Lindy Hop nodarbības, vēsinot galvu un visu pārējo, eju pa Brīvības štrāsi līdz Dailes teātrim. Tur bieži ir dienas izrādes, un pa lēto. Šoreiz -"Talantīgais misters Riplijs". Kasē vēl bija pārdesmit brīvas biļetes. Noskatījos....
  Lasīt tālāk