Dzīvības koks

Oficiālā lapa
Ieteikt
 30

https://www.dzivibaskoks.lv/lv...
👉 Jau otro nedēļu turpinās akcija “”Dzīvības koks” par visiem, visi par Dignāju” . Akcijā ir iesaistījies 341 cilvēks. Gan mūsējie, gan arī citi cilvēki. Mums ir tik daudz, daudz PALDIES Jums visiem. Kad centrs būs pabeigts, tur būs speciāla vieta, kur rakstīsim Paldies vārdus mūsu atbalstītājiem. Bet šovakar, gatavojoties rītdienas filmēšanai Dignājā, par kuru atkal ziņosim tiešsaistē, es vēlos nopublicēt 3 atsauksmes. Es zinu, ka Jums arī ir savs stāsts.
Ināra.❤️ Atceros to dienu, kad ārsts pateica , ka man ir vēzis. Pirmā doma bija, ka es miršu. Ja ne tūlīt, tad drīz… Tas bija šausmīgi, jo neko par turpmāko nesapratu. Pēc ārstēšanās, kad šķita, ka viss ir aiz muguras, man sākās dziļa depresija. Pirms 10 gadiem Dzīvības koks sāka organizēt pirmās rehabilitācijas programmas. Un es pieteicos. Tas mani burtiski izglāba. Kāpēc vajag šādu centru? Dignājas muiža ir skaistā vidē, prom no pilsētas, no burzmas, līdzjūtīgiem skatieniem, no negatīvām ziņām ... Tas ir projām no slimnīcas depresīvajiem un sāpju pilnajiem gaiteņiem. Centrs ir vieta, kur vismaz nedēļu būt pasargātam no tā visa. Tas ir kā mājās starp savējiem , tikai šoreiz likteņa biedriem - slimības skartiem cilvēkiem. Psihosociālās rehabilitācijas programma SPĒKA AVOTS man iedeva divas lietas – to bezgala labo sajūtu, ka es neesmu viena un nesaprasta ar savu slimību un pats galvenais – ceļa karti. Ko man turpināt darīt savā labā, lai pēc iespējas ātrāk sakārtotu savu emocionālo un arī fizisko veselību.
Jolanta.❤️ Es atceros, ka jutos kā peldēt nepratējs, kurš iemests dziļā ūdenī, tā varētu raksturot šoku pēkšņi uzzinot diagnozi - krūts vēzis. Tas notika pirms 9 gadiem, taču sajūta ir neaizmirstama. Emociju gamma no apjukuma un neticības līdz dusmām. Un, protams, mežonīgām, primitīvām bailēm...Tā viennozīmīgi bija smagākā emocionālā krīze, kādu nācies piedzīvot. Nometnē pabiju 2015.gada vasarā. Ko tā man deva toreiz? Laikam visvairāk sakārtotību un apstiprinājumu, ka daudzas lietas, ko esmu mainījusi vai ieviesusi savā dzīvē, ir lietderīgas un pareizas. Klāt vēl zināšanas un izpratni par tiesībām un iespējām, respektīvi instrumentiem, ar kuriem sev palīdzēt. Un, protams, sociālos kontaktus, sapazīšanos un atbalstu ar cilvēkiem, kuriem līdzīga pieredze. Visu apkopojot, varu teikt psihosociālās rehabilitācijas programma ir labs peldriņķis tam peldēt nepratējam, par kuru rakstīju sākumā. Droši vien, visefektīvāk tā var palīdzēt tieši terapijas laikā. Ļoti lietderīga un stabilizējoša palīdzības forma.
Una. ❤️ Pirms apmēram 12 gadiem es piedalījos otrajā “Dzīvības koka” programmā un pēc tam arī pirmajā talkā, kad cirtām krūmus vecās nolaistās Dignājas muižas parkā un Gunita mums stāstīja, ka te būs psihosociālās rehabilitācijas centrs. Beidzot tas ir tik tuvu!!! Es ar saviem ziedojumiem atbalstu centra pabeigšanu. Vairāki mani draugi man ir prasījuši, kur un kā var noziedot.
❤️Dzīvības koks par visiem, visi par Dignāju!
Ziedot var šeit:https://www.dzivibaskoks.lv/lv/ziedo ,
vai arī ar pārskaitījumu uz rekvizītiem: Banka: Swedbank, konta Nr.: LV33HABA0551011517688 Banka: SEB Banka, konta Nr.: LV69UNLA0050016144095
DZĪVĪBAS KOKS PAR VISIEM, VISI PAR DIGNĀJU!!!!
❤ Vēlreiz PALDIES visiem ziedotājiem, kas mūs atbalstījuši un atbalstīs rehabilitācijas centra pabeigšanā!
👉 https://www.dzivibaskoks.lv/lv/ziedo
#spēkaavots #dzīvepēcvēžaturpinās #Latvija #Dignāja #saeima #Jēkabpils #dignāja #dzīvībaskoks #spēkaavots #psihosociālārehabilitācija #onkologija #onkoloģija

iepriekšējā2. no 300nākamā

Bildes runā

Ievietoja: Dzīvības koks 31. jan 21:58

3 cilvēkiem patīk

Citas šīs lapas galerijas