sanitaul.lv Bizness, izaugsme, risinājumi

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

„Ārpus rāmjiem” – veiksmīgs biznesa problēmu risinājums (padari vienkāršas sarežģītas lietas)!

http://www.sanitaul.lv/

Vienmēr pastāv iespēja izvēlēties!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Par šo profilu

  Uzņēmējiem, biznesa iesācējiem un pārējiem, kuri vēlas sasniegt savus mērķus. Grāmatvedība, nodokļu aktualitātes, savādāka pieeja problēmu risināšanai, biznesa plānu sastādīšana, finansu sistēmas sakārtošana, EDS, palīdzība un atbalsts. „Ārpus rāmjiem” – veiksmīgs biznesa problēmu risinājums!

  Kontakti Vairāk »

  „Ārpus rāmjiem” – veiksmīgs biznesa problēmu risinājums (padari vienkāršas sarežģītas lietas)!

  Ko nozīmē „ārpus rāmjiem”?

  Tas nozīmē pieeju situācijai no citas puses, risināt problēmu tā, kā nav pieņemts darīt, palīdzēt, atbalstīt, meklēt iespējas, REDZĒT GANDRĪZ PILNU GLĀZI NEVIS GANDRĪZ TUKŠU.

  Unikāli pakalpojumi un priekšrocības:

  Unikāla iespēja, lai būtu soli priekšā konkurentiem. Plus uzņēmuma FINANSIĀLĀS SITUĀCIJAS ANALĪZE VADĪTĀJIEM UN UZŅĒMĒJIEM SAPROTAMĀ VEIDĀ (tajā skaitā ieņēmumu un izdevumu pārskats pēc būtības un darbības veidiem, naudas plūsmas pārskats, pašizmaksas aprēķins un analīze, ceturkšņa pārskati un atskaites, grafiki). Katram uzņēmumam individuāla pieeja, izvēloties visoptimālāko un pieņemamāko variantu. Uzņēmuma saimnieciskās darbības datu uzskaite un grāmatošana grāmatvedības programmā, atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID. Izlases audits un grāmatvedības datu un grāmatojumu pārbaude par iepriekšējiem periodiem, grāmatvedības sakārtošana par iepriekšējiem gadiem.

  UNIKĀLS RISINĀJUMS – IEŅĒMUMU UN IZDEVUMU ŽURNĀLA KĀRTOŠANA GRĀMATVEDĪBAS PROGRAMMĀ. Atskaišu sagatavošana un iesniegšana VID. Atskaišu izdrukāšana un uzkrāšana reģistros. Izlases audits un izdevumu uzskaites pārbaude un par iepriekšējiem gadiem.

  Budžeta plānu un naudas plūsmas plānošana, fakta iekļaušana un analīze. Budžeta plānu sastādīšana gadam, sadalot pa ceturkšņiem un sīkāk pa mēnešiem, vai arī, īpašas nepieciešamības gadījumā, plānot izdevumus un naudas līdzekļus pa dienām.