Art Devro producer center

 

Ieteikt

 

Izrāde ir izveidota atbilstoši visiem žanra likumiem. Tajā ir viss, lai tā būtu nolemta panākumiem: aizraujošs sižets, intriga, komiski personāži, izsmalcināts smalks franču humors, kuriozas situācijas, absurdas apstākļu sakritības, negaidīti notikumu pagriezieni, vārdu un nozīmju spēles, spožs teātra un kino aktieru sastāvs, laba mūzika … Tas viss izrādei piešķir īpašu pikantumu.

Lugas sižeta notikumi norisinās starp svētītajiem Bordo vīna dārziem. Mantojums, alkatība un mīlas intriga kļūst par komēdijas varoņu savstarpējo attiecību galveno līniju. Galvenajai varonei, kuru attēlo lieliskā Ņina Usatova, izmantojot visdažādākos trikus un mīlas intrigas, pienākas slēpti cīnīties ar daudzajiem radiniekiem, kuri plāno noslēgt izdevīgu darījumu ar mantojuma – ģimenes vīna dārzu – pārdošanu.

Iegūt tantes Violetas naudu var tikai, tēlaini runājot, „sasitot veco terīni”, tātad piebeidzot „veco dāmu”. Un vispirms Pols, bet pēc tam arī citi godprātīgi cilvēki, kas kopumā diezgan labi attiecas pret tanti Violetu un kas apstākļu spiesti iesaistās šajā notikumā, nonāk pie liktenīgā lēmuma. Bet arī Violeta nav tik vienkārša …

iepriekšējā16. no 18nākamā

Komēdija "TERĪNE"

Ievietoja: Art Devro producer center 7. jūn 2012 10:04

Citas šīs lapas galerijas