Art Devro producer center

 

Ieteikt

 

Sanktpēterburgas vīriešu koris ar savu spīdošo Maestro ,Vadimu Afanasjevu priekšgalā, ir ne tikai viens no vadošajiem koriem Krievijā, bet arī pasaulē!

Šī kolektīva izpildījumu meisterību, satriecošo repertuāru un neaptveramo četru oktāvu diapazonu- no tenor-altino līdz basso-profundo-, atdzina jau visa pasaule. Tas viss ļauj izbaudīt kora skanējumu visā tās krāšņumā. Sanktpēterburgas vīriešu kora mērķis ir saglabāt senās Krievijas baznīcas koru tradīcijas. Kolektīvs dzied tikai un vienīgi a capella, savukārt, ja kolektīvam ir nepieciešams mūzikas instrumenta pavadījums, tad viņiem nesagādā nekādas raizes to imitēt pašiem ar savas balss palīdzību.

Sanktpēterburgas vīriešu koris Vadima Afanasjeva pavadībā – vispasaules pazīstamo skaņdarbu izpildījums, kas atvers jebkuras dvēseles durvis.

30.septembrī, Lielās Ģildes zālē, koncerts divos cēlienos. Skanēs A.Grečaninova, D.Hristova, P.Česnokova komponistu garīgā mūzika. Kā arī koncerta programmā ir iekļautas krievu tautas dziesmas kā: «Ах, ты степь широкая», «Уж, как пал туман», «Вот случилася беда», «Чёрный ворон», «В тёмном лесе», «Вдоль, да по речке», «Колокольчик» un citas.

iepriekšējā15. no 18nākamā

Sanktpēterburgas vīriešu koris

Ievietoja: Art Devro producer center 7. jūn 2012 10:05

Citas šīs lapas galerijas