Uzmini nu

 

Ieteikt
 17

Informācija

Izstrādātājs: SIA "Farcore"

 

Šī aplikācija atrodas izstrādes režīmā, un pieejama tikai tās izstrādātājiem, ne vairāk kā 30 lietotājiem. Mēs neesam apstiprinājuši šo aplikāciju un neiesakām to lietot, ja vien neuzticaties tās autoram.

Uzmini nu!


Vārdu minēšanas spēle, kurā pārbaudīt savu erudīciju un loģisko domāšanu.

Ar katru minamā vārda minēšanas reizi vārda vērtība palielinās, un, kad vārds atminēts, atjautīgais atminētājs saņem slavas laurus un virtuālo laimestu. Jo grūtāks vārds, jo lielāks izaicinājums un laimests.

Sākot spēli, tev tiek piešķirti 15 žetoni. Katru reizi, kad mini kādu vārdu, tu iztērē vienu žetonu. Kad žetoni beigušies, tev jāapmeklē spēle norādītajā laikā (laiks tiks norādīts, kad būsi iztērējis visus žetonus), lai no jauna saņemtu 5 žetonus un varētu turpināt spēli. Ja nevēlies gaidīt, vari iegādāties žetonus un uzreiz turpināt spēli.

Lai veicas būt pirmajam! ;)Jautājumi un atbildes


Ko darīt, ja nokavēts norādītais laiks, kad jāapmeklē spēle, lai saņemtu žetonus?
Lai saņemtu 5 žetonus spēle jāapmeklē 4. (ceturtajā) stundā kopš brīža, kad žetoni ir tikuši iztērēti. Ja šis laiks nokavēts, jāgaida līdz nākamajai, attiecīgi 8. (astotajai) stundai (kopš brīža, kad žetoni ir tikuši iztērēti). Piemēram, ja žetoni ir tikuši iztērēti plkst. 12:00, spēle jāapmeklē stundas laikā no 15:00-16:00, vai, no 19:00-20:00, u.t.t. Nākamā stunda, kad jāapmeklē spēle, tiek norādīta brīdī, kad tiek iztērēts pēdējais žetons.

Uzaicini draugu