Aldis Eglìtis

Šis lietotājs nevēlas saņemt dāvanas!

Medaļas

Skatīt visas

Intereses

Pēdējo reizi manīts

1. mai 12:58

"Mēs esam tik dažādi, Bet tomēr tik līdzīgi Mēs visi reiz plaukstam Mēs visi reiz vīstam!...
  • V-diena: 22. novembris
  • SIA "Daiļrade Ekspo"
  • Katrs satikts cilvēks un izdzīvots notikums iemāca tik, cik neviena mācību stunda nav spējīga iemācīt. Vajag tikai redzēt, nevis skatīties. Un dzirdēt, nevis klausīties. Jā, bieži vien mācība ir sāpīga, taču tikai caur sāpēm cilvēks labāk iepazīst pats sevi un tos, kuri ir līdzās. Sāpes cilvēku bagātina, nevis padara tukšāku.Sāpes liek apstāties, izvērtēt un pārvērtēt apkārt notiekošo, palīdz salikt uzsvarus vajadzīgajās vietās.
  • Okey,Google,-atrodi dzīves jēgu ! -404 Not Found Dzīvoju savu dzīvi, mīlu tos, kas ir man mīļi un sapņoju savus sapņus. Jau labu laiku neticu skaistiem vārdiem bez seguma... Un neesmu atmetis cerību, reiz tomēr pa īstam justies laimīgs... Nekad nemelo cilvēkam, kurš Tev tic, jo piedot nav grūti.. Grūti ir no jauna noticēt...Un nekad netici cilvēkam, kurš Tev jau ir melojis. Kurš gribēs - uzrakstīs , kuram vajadzēs - pazvanīs , kurš skums - atradīs , bet kuriem po... - tos na... .
  • Ja godīgi - neko. Katram pašam savs ceļš ejams... Taču, ja redzi manī kaut ko sev noderīgu - aicini droši! Pats neaicinu, jo negribu būt uzbāzīgs tiem, kam nešķietu interesants vai pieņemams, piedodiet! Priecājos par katru cilvēku, ko ir dots iepazīt. Jā, un vēl... Ja reiz esi devis vārdu, tad turi to, ja nespēj - paklusē un mums nebūs pa ceļam.Tas ir sīkums, taču ļoti atvieglo dzīvi. Tiem, kas ir izlasījušies līdz šejienei - esmu draudzīgs un nekožu... :))

Jaunākie draugi

Skatīt visus (294)

Jānis Lūciņš
Jans Ikes
Liepāja
(31)
Mara
Marite
(69)
Heino Kārkliņš
Lietusdievs
Rīga

Runā