Foto salons "Retrofoto"

Ieteikt
 11

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Retrofoto

Kas mēs esam?

Mūsu pieredze foto pakalpojumu jomā ir apmēram 30 gadi. Sākumā - kombinātā "Rīgas foto", bet patstāvīgi esam jau kopš 1993. gada. Pirmais fotosalons sāka darboties Rīgas Latviešu Biedrības namā, tur sabijām 7 gadus, turpat, no "cepuru ballēm", radās ideja par retro stila fotosalonu, kurā izmantojam dažādu laikmetu  un stilu tērpus, cepures un citus aksesuārus. Nākošie 7 gadi pavadīti Āgenskalna fotosalonā Nometņu ielā, pēc tam 2 gadi nodzīvoti "Retrofoto" salonā Vienības gatvē 41, kopš 2009. gada maija atrodamies jaunās telpās - 11. Novembra krastmalā 29,  kur jau tapušas daudzas teatralizētas foto sesijas ar pārģērbšanos gan vecmeitu ballītēm, gan ģimeņu un nelielu kolektīvu svinībām. Arī kāzām piedāvājam savu īpašo retro stilu.
Un kur nu vēl portreti ar cepurēm vecā stilā, kuras pielaikojot dāmas ieiet azartā!
Katram - gan lielam, gan mazam, atrodam piemērotus rekvizītus, lai bildē ieviestu dzīvību.
Pēdējo 10 gadu laikā ar savu retro salonu esam strādājuši daudzos pasākumos un ballēs. Un rinda pie mūsu stenda ir stāvējusi lielāka nekā pie bāriņa.
Mūsu lielāko klientu skaitā minami Latvenergo, Grindeks, Rietumu banka, LR Aizsardzības ministrija, Banku augstskola, Oriflame, Liepājas metalurgs, daudzās Latvijas Ārstu biedrības balles, viesnīcas Islande un Gūtenbergs, Jūgendstila svētki Rīgas svētku ietvaros Alberta ielā.
Mums ir liela pieredze fotorestaurācijā, veidojam ģimenes ciltskokus fotogrāfijās. Popularitāti ieguvušas fotokolāžas bērniem Annas Geddes stilā - bērni kāpostos, zirņos, ūdensrozēs, u.c. Izmantojam arī kombinētās kolāžas lielākiem bērniem, izmantojot kostīmfoto (bruņinieki, pirātiņi, kovboji, eņģelīši utt.). Šos motīvus ir iespējams pārnest arī uz krūzītēm un krekliņiem.
Savu vietu ir ieguvušas pēdējos gados populārās topošo māmiņu un vecāku foto sesijas.
Visas salonā izgatavotās fotogrāfijas iespējams arī papildus pasūtīt elektroniskā formātā.
Salonā izgatavojam ātrās fotogrāfijas jebkuriem dokumentiem, vīzām,  pasēm.
Veicam fotogrāfiju izgatavošanu un apstrādi no dažādiem datu nesējiem, negatīviem, slaidiem. Palīdzam arī katrai bildei piemeklēt piemērotu rāmi. Veicam arī dažādus ierāmēšanas darbus.
Mūsu salons atrodas Vecrīgā, vairāku baznīcu tuvumā, var atnākt ar kājām, ir arī klientu autostāvvieta tieši pie fotosalona.
Lielās fotosesijas tiek rezervētas pēc iepriekšēja pieraksta ar avansa iemaksu.
Ir pieejamas dāvanu kartes.

Par šo profilu

http://www.fotoretro.lv/

* Kostīmfoto retro stilā salonā un izbraukumos
* Kāzu foto salonā un izbraukumos
* Bērnu foto
* Topošo māmiņu foto
* Ģimeņu foto
* Individuālas fotosesijas
* Foto vīzām, dokumentiem, bērnu pasēm 5 minūšu laikā
* Fotokopēšana
* Fotomontāža
* Fotorestaurācija
* F

Kontakti Vairāk »

  • Jauniela 14/14a, LV-1050 :Gerda Buša (+371) 28802824 Edvīns Cibuļskis (+371) 29622247 Inese Cibuļska (+371) 29514613 Tālrunis salonā (+371) 67611879
  • (+371) 67611879
  • www.fotoretro.lv

Darba laiks

P. – Pk. 09:00 — 19:00
S. 10:00 — 17:00
Sv. Slēgts

Jautājumi&Atbildes

Labdien, vai jūs varētu pateikt cik apmēram maksā atnesot uz fotosalonu ar savu ''flešku'' , lai uztaisa 30*40 bildi?

Atbilde:
Labdien, pie mums tas izmaksās 5Ls