Ieteikt

Projektu vadītājs/-a B2C kategorijai

Printful vairs neaug pa mēnešiem, bet gan pa nedēļām – lai uzturētu tempu un sasniegtu iecerētos rezultātus, esam jauna komandas papildinājuma meklējumos! Vairāk par mums uzzini video.

Mūsu komandā Tavs mērķis būs attīstīt Printful B2C kategoriju. Ikdienā Tu sadarbosies ar dažādu veidu speciālistiem, piemēram, programmētājiem, dizaineriem, satura mārketinga speciālistiem un citiem.

Tavi pienākumi:

  • izpētīt un optimizēt Printful.com lietotāju - patērētāju pieredzi;
  • izmantojot dažādas datu analītikas metodes u.c. resursus (pētījumi, dati, trendi), ieteikt potenciālus uzlabojumus lietotāju pieredzes uzlabošanā;
  • strādāt ar projektā iesaistīto komandu (IT, mārketings un citas komandas), lai palielinātu Printful platformas B2C daļu;
  • kopā ar Printful jauno produktu izstrādes komandu izpētīt un ieviest produktus B2C segmentam;
  • analizēt projektu prasības, meklēt un piedāvāt efektīvākos risinājumus, nebaidīties risināt vēl neatrisinātas problēmas un ieviest, realizēt savas idejas;
  • realizēt Printful B2C projektus no idejas līdz gala rezultātam.

Mūsu prasības:

  • izpratne par B2C procesiem;
  • prasme plānot laiku un darba uzdevumus;
  • analītiska un uz detaļām orientēta personība;
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt un sadarboties ar cilvēkiem;
  • spēja un vēlme strādāt dinamiskā darba vidē;
  • vēlams priekšstats par kādu no projektu vadības rīkiem (Basecamp, Jira, Asana, Teamgantt vai tml.).

Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze ekomercijas nozarē, kā arī pieredze satura mārketingā / SEO / reklāmā / dizainā un lietotāju pieredzes analīzē.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1400 līdz 2000 Eiro bruto mēnesī (atkarībā no kompetencēm un sasniegtajiem kategorijas biznesa rezultātiem);
  • nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas;
  • visus nepieciešamos resursus darba uzdevumu izpildei;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • siltas un veselīgas bezmaksas pusdienas;
  • sporta kluba un baseina abonementu;
  • dzimšanas dienas brīvdienu;
  • darbu, kas var ietvert komandējumus uz ASV;
  • citas Printful darbinieku priekšrocības.

Ja esi gatavs/-a pieņemt šo izaicinājumu, sūti CV un nelielu motivācijas vēstuli, kurā pamato, balstoties uz definētajiem pienākumiem un prasībām, kāpēc tieši Tu esi visatbilstošākais/-ā kandidāts/-e!

AS Printful Latvia (Reģ.Nr.40203050078)